Jump to content
BulForum.com

Фитнес в Каршака?!


flop

Recommended Posts

Намира се до едно игрище. Футболно, точно срещо ОMV-то (не това до Райната). Има едни блокове на отсрещната улица, и след тях е фитнес-а. Нищо особено. Има много малко неща.

Link to comment
Share on other sites

Тренировката там може да падне и до 1 левче, стига да познаваш пича, дето го държи, който е мноо точен.И въобще не е близо до ОМВ-то.Отиваш на главната улица, дето едно време имаше млекокомбинат там, минаваш от другата страна и почваш да четеш- Дунав 2,4,8... като стигнеш до 16 минаваш от другата страна на блока и точно срещу тебе се пада една бяла постройка там са магазин, кафе и фитнесчето.Ако не си някакъв много претенциозен, фитнесчето ще ти свърши идеална работа.

Минавал съм и след 11 оттам и фитнесчето още работи, може да питаш пича кви програми щи препоръча щи помага, ауе мноо яко.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Фитнеса се казва Амон и там дигам аз мога да ви кажа, че е много яко, макар че е малко. Този които го държи е голям пич и ти казва всичко каквото те интересува ;)

Link to comment
Share on other sites

Фитнеса се казва Амон и там дигам аз мога да ви кажа, че е много яко, макар че е малко. Този които го държи е голям пич и ти казва всичко каквото те интересува ;)

 

 

 

Я кажи по-точно къде е това, че се интересувам за фитнесче някъде тука в квартала по-близко да ми е. Нямам време да ходя всеки път до центъра.

А и за какви пари се тренира?

Link to comment
Share on other sites

Еми ко си земеш най-голямата карта ти излиза горе-долу левче тренировката.Иначе както каза @Дефект става дума за фитнес зала Амон.И двете шефчета са много точни, обстановката в залата е съвсем различна от тази в по-големите зали.В никакъв случай не е гъчкано, ама просто е мноо по-айляшко някак си и никой не те гледа накриво а гледа да ти даде съвет и да ти помогне.Трябва ти точно 1-2 месеца да ходиш да се запознаеш с всички там и става голям айляк. ; ).Залата предлага протеини и други глупости.По-рано в темата мисля, че обяснявах къде се намира залата, ако не си разбрал драсни ЛС да ти обясна по-ясно.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...