Jump to content
BulForum.com

интересни бб снимки


zlobil

Recommended Posts

Тоя е Нечовек уеее :woot виж му вените се едно се праснат,ама какъв гръб има просто е машина тоя.Мерси за снимки Zlobil :happy:

Link to comment
Share on other sites

Тоя е Нечовек уеее :woot виж му вените се едно се праснат,ама какъв гръб има просто е машина тоя.Мерси за снимки Zlobil :happy:

Офф/

Та като казахме за вени, можете ли да ми кажете защо фитнеса ги променя?Една от причините, е че като стопиш сланините между мускула и кожата няма нищо о вените се очертават по-ясно.Ама има и нещо друго-много по дебели са вените на културистите и са друг цвят(в смисъл не са такива зелени, като при другите хора, а по скоро нямат цвят, в смисъл само издуват кожата и така се очертават.)

Офф/

Link to comment
Share on other sites

когато мускула ръсте има нужда от повече храна и от там и от по-големи вени които да я доставят до мускула и постопенно те се уголемяват

Link to comment
Share on other sites

когато мускула ръсте има нужда от повече храна и от там и от по-големи вени които да я доставят до мускула и постопенно те се уголемяват

вените отвеждат кръвта от мускула, а не я доставят, злобиле.

доставката се извършва по артериите, а те се намират в близост до кокалите, доста под мускулите и обикновено не се виждат изобщо..

увеличението на вените се дължи на редовното и продължителното им подлагане на повишено кръвно налягане в процеса на тренировка. освен това обикновено при позинг и снимки, културистите са разтренирани до някаква степен и "загрели", т.е. увеличили са пулса и кръвното си налягане до близки до тренировъчните стойности, за да налеят максимално мускула с кръв и да го издуят.

колкото до цвета на вените - и техните са синьо-зелени като на простосмъртните хора, но биват боядисани в тъмнокафяво заедно с цялата им кожа по време на състезания. а културистите се боядисват в тъмен тен за да изглеждат още по-врязани мускулите им при стягане, поради по-тъмните сенки, които се получават на съответните места.

Link to comment
Share on other sites

евала мобо същност незнаех че е така мерси за информацията :D

не съм чел никога точно какво правят вените просто аз така си го обяснявах ама явно съм бил в заблуда :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

мобо браво мн ясно и точно обяснение аз тфа за артериите само нз иначе др ми беше ясно

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...