Jump to content
BulForum.com

Нови албуми


Leper_Messiah

Recommended Posts

Тема за коментари на новоизлезли албуми. Това лято много от групите, които почитам издадоха новите си творби, затова и реших, че има нужда от място, където да ги обсъждаме.

 

Лично за мен албумът на Iron Maiden не е кой знае какво. Усетих много прилики със стари песни на групата. Много еднакво звучаха, да не кажа, че имаше цели рифове, които бяха 1:1 с предишни техни умотверения. Може от бирата да е, може да не разбирам от музика, обаче на мен лично така ми се стори.

 

На другия полюс е представянето на Motorhead. От сравнително скоро са ми любимци, но Kiss Of Death е невероятен. Почти няма лоша песен в него. Всички са в типичен стил, бързи, ритмични, а Леми вади невероятен глас. Има даже и балада. Не съм си представял, че това може да се случи, но е така. И въобще не е лоша между другото.

 

Кво мислите вий?

Link to comment
Share on other sites

anidifrancoreprievefrontly3.jpg

 

независимо, че я "открих" преди 1-2 години, продължавам да се интересувам от нещата, които пуска.

определено нестандартен творец. заслужава внимание.

 

п.п. това е последният й албум, излезнал в началото на август

Link to comment
Share on other sites

Аз също чух новия албум на Мейдън и да ви кажа честно не съм очарован в сравнение с Brave New World и Dance Of Death e много слаб,просто все същите песни но с различни имена.От друга страна новият Слейър,просто размазващ албум от доста време не се бях кефил на техен албум и ето че сега дойде времето.

Link to comment
Share on other sites

e1_1.JPG

 

Label: Warp Records

Catalog#: WARP CD 148 P

Format: CD

Country: UK

Released: 2006

Genre: Electronic, Funk / Soul

Style: Leftfield, IDM, Future Jazz, Funk

Credits: Written And Produced By - Tom Jenkinson

Notes: Everything by Tom Jenkinson

 

 

Tracklisting:

 

 

1 Hello Meow (4:31)

2 Theme From Sprite (2:57)

3 Bubble Life (2:53)

4 Planetarium (6:09)

5 Vacuum Garden (6:02)

6 Circlewave 2 (3:53)

7 Cronecker King (0:48)

8 Rotate Electrolyte (7:48)

9 Welcome To Europe (4:32)

10 Plotinus (7:36)

11 The Modern Bass Guitar (5:38)

12 Orient Orange (10:54)

 

fuckin' squarepusher :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Не е съвсем актуална информацията, но сега слушам новият албум на Evanescence - The Open Door. Общо взето доста различен от предишните им албуми, доста комерсиализиран. Има хубави песни като Snow White Queen и Good Enough, но като цяло не ги запомних веднага както тези от предишните албуми.

Друго нещо си е Nuages du Monde - новият албум на Delerium. Не знам дали го има на пазара (не намирам обложка в интернет, а и май четох че октомври щял да излиза официално :rolleyes: ), но е страшен. Наистина са успели да съчетаят любимите ми женски "enthereal" вокали (които всъщност присъстват в цялото им творчество) и тези... хмм, да ги наречем мистични електроники от началото на кариерата им (визирам Karma) с леко комерсиалните нотки на Chimera (които, в интерес на истината дадоха доста добри парчета, като Truly :love ) - много радва албумчето, намерете си го и го изслушайте!

 

П.С. Честна дума не знам защо сложих тоя болд на всички имена :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Annihilator-Metal

Размазващ,убийствен,нечовешки това е албума.Препочвам да го чуете няма да сте разочаровани.Отдавна не бях слушал албум който да звучи толкова `олд скул` и същевремено толкова свеж и модерен,а като добавим и участието на Alexi Laiho и Jesper Stromblad и др. получаваме албум който лично за мен е един от кандидатите за метъл албум на годината.

Link to comment
Share on other sites

Chimaira - Resurrection

Най-добрия метъл албум от началото на годината!

Бе,добър е ама чак пък най-добрия метъл албум излизал от началото на годината.. :wacko:

Dark Tranquillity - Fiction

Annihilator - Metal

Ensiferum - Victory Songs

за мен това са най-добрите за сега тази година :punk

Link to comment
Share on other sites

Infected Mushroom - Vicious Delicious 2007

 

1. Becoming Insane

2. Artilery

3. Vicious Delicious

4. Heavy Weight

5. Suliman

6. Forgive Me

7. Special Place

8. In front of me

9. Eat it raw

10. Change the formality

11. Before

200px-IMVD.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...