Jump to content
BulForum.com

Продвам 2 GSM-а :)


Recommended Posts

1. Info за C65 - ТУК В отлично състояние. Ползван е не повече от 7-8 месеца. В комплект си върви с кутията, оригиналното зарядно и описание. Цена - 100 лв

 

 

2. Info за T290 - ТУК В добро състояние, нямам забележки по него. Нямам зарядно за него, но може да намеря, ако се интересувате. Гаранция няма :) Мисля че цената от 60 лв е добре !

- ПРОДАДЕНО

 

 

Цел на продажбата е да си взема нов телефон и съм се спрял пак на SIEMENS и по точно Siemens S65 който върви към 200-220 лв :) Ако има някой .. да ги взима тия телефони и да ми намери и Siemens S65 !! направо ще е златен. Ами това е :) :punk

 

:punk :excl:

Link to comment
Share on other sites

Мога да ти предложа CX75, но цените който си написъл за телефоните и по-специално за С65 са много високи. Все пак ако ти се доплаща, може да измислим нещо. Телефона може да го видиш на адреса в подписа ми ;)

Link to comment
Share on other sites

Нови цени:

C65 - 100 лв - да тука се извинявам ;) Нещо ме е било ударило в главата :) за да напиша 150 лв :) Съжалявам мисля че 100 лв е добра цена за телефона.

 

T290i - 60 лв

Link to comment
Share on other sites

Тъй като Dimitar_90 си е взел вече телефон предложенията все още са валидни :-)

 

C65 - 100 лв - неподлежи на коментар вече

 

T290i - 60 лв - неподлежи на коментар. За по ниска цена - вече няма да има смисъл да се продава !

 

:excl: :excl: :excl:

Link to comment
Share on other sites

Sony Ericsson T290i - продадено :-)

 

 

-------------

 

C65 - 100 лв :) Пълен комплект е .. Проверих в магазинитре. Нов върви от 220 до 250. 100 лв мисля че е добра цена за телефон на по-малко от година ! :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...