Jump to content
BulForum.com

Филмът на Майкъл Ман Miami Vice


adibas

Recommended Posts

Майкъл Ман ми е любим режисьор - Последният Мохикан, Жега(най-любимият), Вътрешен Човек, Съучастикът, Али, а бе супер яки са всичките. Сега очаквам с огромно нетърпение Маями Вайс с Джейми Фокс и Колин Фаръл...някой знае ли нещо повечко за филма (примерно кога по дяволите ще излезне тук на кино)...а ако има такива които са го гледали...да коментират ;)

Link to comment
Share on other sites

Гледах го филма от локалния, не ми хареса. Много се набляга на връзката на Фарел с жената на наркобарона, а и самото действие е много слабо режисирано.

 

Лоши Момчета 2 е много по-добър екшън от този, пак се развива в Маями и пак става на въпрос за колумбийски наркокартел.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Еми да! Майкъл Ман! Филма е уникален...ако харесвате "Жега", "Вътрешен човек", "Съучастникът" и този път великият според мен режисьор няма да Ви разочарова. Радвам се, че и той не е тръгнал както другите режисьори в днешно време да впечатлява аудиторията с ефекти и безумни, тъпи и вече банални екшън сцени...всичко е едновременно както се казва "олд скуул" едновременно и новаторско (защото има уникално заснети кадри, а да не говорим за звука)...иначе сюжета не е кой знае какво ама...то и какво ново да се измисли в днешно време...обаче играта на актьорите, развитието на действията...а бе супер як филм...като добавим и саундтрак-а с много парчета на Моби (точно както в "Жега"), много много много е як!!!!

Но е филм, който няма да се хареса на повечето почитатели на киното...поне аз така си мисля :)

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми се струва, че не е правен за масова публика. И Фаръл по принцип не играе в толкова комерсиални филми. Иначе лентата е добра, доста различна и новаторска. Прави ми впечатление заснемането на кадрите. То някак придава един странен облик на филма. Да не говорим, че има приказни природни гледки, заснети и вмъкнати перфектно. Като цяло филма си е странен, защото за типичен екшън не залага толкова на стрелби, преследвания и т.н., а на нещо... което сами трябва да видите.

Link to comment
Share on other sites

филма много ме накефи,Фарел прави добра роля,OST е много як.гледах го на кино и звука ме размаза,не знам как е вкъщи.

Link to comment
Share on other sites

филма много ме накефи,Фарел прави добра роля,OST е много як.гледах го на кино и звука ме размаза,не знам как е вкъщи.

i az go gledah na kino,no ne e nesto koi znae kwo 6/10

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...