Jump to content
BulForum.com

Художествен фотограф


snejko

Recommended Posts

Спешно ми трябва информация за добър художествен фотограф в Пловдив. Става въпрос за снимки в студио на момичета, които определено ще имат нужда от обработка след това (снимките, не момичетата). Ако сте чували или сте се снимали, пишете.

Link to comment
Share on other sites

Спешно ми трябва информация за добър художествен фотограф в Пловдив. Става въпрос за снимки в студио на момичета, които определено ще имат нужда от обработка след това (снимките, не момичетата). Ако сте чували или сте се снимали, пишете.

Мога да ти препоръчам един приятел, който е един от малкото, имащи китапи за фотограф. Той има фото точно срещу пицария Верди до радиото и телевизията. Но освен това има и студио за по-сериозни фотографии. Баща му също е фотограф, така че и двамата си разбират от работата. Ако искаш мога да ти направя връзка с негo. А и с фотошопа добре борави.

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се, че съм малко оффтопик...

Преди доста години ходех в едно фото на "АнтимІ" някъде около 6-ти номер май беше. Една възрастна жена правеше художествена фотография. Но за разлика от сега, тя обработваше самите снимки и май дори рисуваше върху тях. Като съм виждала само черно-бели. Снимаше с един ужасно стар апарат. Не зная дали още е жива, защото беше доста възрастна, но това са били най-хубавите снимки, които съм виждала... Жалко, че последната ми такава се затри с подмяната на зелените паспорти...

Това е за мене художествената фотография... Ако някой знае къде правят художествена фотография по стария начин, моля за РМ

Link to comment
Share on other sites

Казва се "ретуширане", не рисуване върху снимката... Наистина става красиво. Така се правят и "цветни" снимки от чернобели...

 

Силно ме съмнява някъде да се прави още - при положение, че има компютри за това вече... доста по-трудоемко и ресурсоемко е да се прави "по стария начин"...

Link to comment
Share on other sites

Имам един приятел, художник, който беше правил на някаква чалга певица ретуша за плаката и. Толкова го беше харесала, че идваше специално от София да гледа как става мутрата и. То пак си е рисуване върху снимката и то доста ;) .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...