Jump to content
BulForum.com

Лаптоп части, ПРОДАН


Recommended Posts

65лв CPU: Pentium 4-Mobile, 1,9ghz, 512 cache,s.478

25лв RAM: Hyuindai 256MB DDR, PC2100S, 266Mhz CL 2.5 sold

50лв VGA: Geforce2Go 32MB, DDR, съвместима с Dell Latitude C800, C810, C840 & Insipiron 8000,8100,8200, Precision M50, M60

25лвCD: Samsung SN-124, 24x - Like new sold

20лв Floppy: Dell. P/N 4702P. Съвместимост и инфо тук. Moже да се ползва като външно флопи с кабел.

30лв Keyboard: P/N - 3J247 съвместим с Dell Insprion, Latitude, Precision и др.

15лв DC-Board: Захранване за Dell Latitude C800, C810, C840 & Insipiron 8000,8100,8200, Precision M50, M60 P/N 6C464

25лв FAN: за Dell Latitude C800, C810, C840 & Insipiron 8000,8100,8200, Precision M50, M60

40лв Palmtest/Touchpad: P/N 8R484, 89RUG

25лв Изгоряло дъно: за части, ако някой му трябва P/N 6G040

 

Всички части без дъното работят без проблемно и нямат забележки. Ако има въпроси, ще отговоря.

Link to comment
Share on other sites

Каква марка е бил лаптопа .. интересува ме една част от матрицата

 

П.П ..

явно Dell Latitude

Link to comment
Share on other sites

Каква марка е бил лаптопа .. интересува ме една част от матрицата

 

П.П ..

явно Dell Latitude

Коя част те интересува?

Нова цена на процесора

95лв.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Направо ако кажеш модела на матрицата, ще е супер

Матрицата се използва за 3 модела точно: Inspiron 8x00, Latitude Cx40, Precision M50,M60

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Интересува ме кои от тези части могат да станат на Dell Inspiron 8100 ?

По-специално touchpad-a, CPU-то и матрицата.

А пък захранването (нали става въпрос за това отделното нещо дето се включва в контакта и в в лаптопа?) и вентилатора ако стават за 8100 направо го взимам.

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно всички части стават за 8100 без изключение. Пиши ми лично за да ми обясниш какъв точно е товя казус, от какво имаш нужда да тестваме на място частите и дори да ти ги сглобя. В първия пост съм писал DC-Board, което ще рече захраването вътре в самия ноутбук, частта, която разпределия волтажите за отделните компоненти по дъното. Това за което ти питаш се води AC Adapter. Имам такова, но тъй като е в експлoатация не се продава.

 

За процесора не съм сигурен. Би трябвало да поддържа П4, но незнам дали ще тръгне с П4 на 1.9. Предполагам с флаш на биоса ще стане.

Тачпада е съвместим, както и останалите пластмаси (palmrest).

Видео картата е съвместима

Рамта, флопито, ЦД-рома, клавиатурата, и вентилаторите са съвместими. Общото взето базата е една и същата , но 8200 има по-хубав дисплей и по-ново дъно, останалото е едно и също.

Ще знам повече, когато ми кажеш какво точно искаш да направиш.

 

ПС. така изглежда захранването на въпросните лаптопи за товя информация:

8000dcboard.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Някой ми беше писал в ICQ, но не успях да видя номера. Нека въпросният човек се свърже с мен отново.

Link to comment
Share on other sites

Някой ми беше писал в ICQ, но не успях да видя номера. Нека въпросният човек се свърже с мен отново.

аз бях. Кога ти е удобно да се видим ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...