Jump to content
BulForum.com

Dungeon Siege II Broken World


Rise_of_Day

Recommended Posts

След като инсталирах играта както си е описано в инфо файла, когато искам да е пусна ми излиза това съобщение:

 

prblemsdungeonsiedgebb7.jpg

 

Някой има ли си на идея, на какво се дължи това и как може да се реши проблема?

 

Това е Addon към "Dungeon Siege II" и изисква да го имаш инсталиран без да е пачнат. Всичко това е направено "Dungeon Siege II" си върви без грешка, но "Dungeon Siege II Broken World" не ще да тръгне :angry:

 

 

Моля Помагай те !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ami pri men igrata si trugna. Drapnah parvo expansiona ama ne se bqh za4el dali iska neshto drugo - instalirah probvah i nestana. Drapnah togava pak 2ta instalirah i varhu neq se naloji pak da instaliram broken sword kato slojih crack ili kvoto se slagashe samo na expansiona. Sled tova si q razcukah. Interesna igri4ka e i dokato opatkash vsi4ki questove minava vreme osobeno ako si kato men i smqtash, 4e grupa s pove4e ot 2ma geroq e tupotiq. Btw i s 1 se cuka sravnitelno normalno, ama mnogo kinti(koeto ne e problem predvid, 4e nakraq imah tolkova mnogo, 4e se 4udih kakvo da gi pravq) se pruskat za krav i mnogo se 4aka za regeneraciq. Az taka bqh po4nal ama nakraq mi se naloji da vzema oshte 1 4eshit. Ina4e nqma da ti q razkazvam, za da ti e interesna, no obshto vzeto sa 3 chaptera, taka 4e nedei da se nadqvash na neshto koi znai kakvo.

 

A ako se za4etesh v kartinkata, koqto si slojil ima predlojeno reshenie + kakva to4no e greshkata. Moje i ru4no da si go opravish daje.

Link to comment
Share on other sites

така като гледам не може да си намери ресурсите? възможно ли е да си инсталирал експанжъна в D:\, а оригинал-а в друга папка?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...