Jump to content
BulForum.com

Продавам мониторни тонколони


Recommended Posts

Продавам мониторни тонколони правени от майстор, но с издънени говорители. Говорителите лесно могат да се сменят, пищялките които са по 2 на тонколона работят много добре. Да отбележа, че това са мониторни тонколони т.е. поставят се пред оркестъра за да могат да се чуват какво свирят. Цена на една тонколона 60 лв. Приблизителни размери - 75 х 60 х 55. На едната тонколона и 2те 12 инчови говорители са заминали, на другата тонколона единия говорител е чисто нов български 8 ома 100 вата, а другия издънен. Те си вървят като бонус към рядкото изделие. Наистина са направени с майсторлък.

 

20050217171607.jpg

Link to comment
Share on other sites

Можеш ли да им направиш снимки да ги видя?

 

Нямам цифров фото апарат, иначе бих ти качил някакви снимки. Ако става въпрос прототипа който съм дал изглежда 1-към-1 като моите мониторни тонколони. Отвън с някаква кожа, която е много здрава, не мога да кажа от какво дърво е, тежат си имат по 2 дръжки от 2те страни. Връзката с усилвателя се осъществява посредством кабел голям жак-голям жак. За разлика от снимката, моята решетка е прозразна и се виждат говорителите и пищялките. Именно тази решетка се сваля за да смениш евентуално говорителите. Това са изключнително здрави тонколони, които имам чувството че с брадва да ги цепиш пак е под въпрос дали ще ги нараниш. От изяви в миналите години имат тук таме по нещо одраскано по кожата, но като цяло вида и състоянието им е добро. От Пловдив съм, телефон за връзка 0877505131.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...