Jump to content
BulForum.com

Продавам много добро телефонче!


Recommended Posts

Така...значи телефончето е горе посочения модел,който се прави ексклусивно за Vodafone!Аналог е долкото знам на V500!Ползал съм го около година и половина някъде и съм много доволен от него...един наистина супер удобен,многофункционален и абсолютно безпроблемен телефон!Вчера обаче си купих друг и е време да намеря нов стопанин на стария "приател"! :rolleyes: Телефона,като цяло е супер запазен,като преди месец му е сменена и батерията с чисто нова...има разбира се и един косур,който за мен лично е незабелижим!От честото вадене и слагане по джобовете задния капак се беше позахабил и аз реших да го освежа,като го пръснах със спрей....мисля,че стана доста прилично! :rolleyes: ...доколкото знам тези капаци се продават така,че ако евентуално новия собственик много го дразни може да си го смени(което според мен е безмислено)!Телефона е пълен комплект,както се продава в магазина...включва кутия,книжка с упътване(на английски разбира се),диск със софтуер,зарядно у-во и разбира се самия телефон!Телефона има инсталирано БГ меню и пожелание на купувача мога да му кача игри,картинки и МП3 евентулано!Цената за,която съм готов да се разделя с него е 130 лева!

 

Инфо за модела: http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=417

Актуални снимки на телефона: http://play.evrocom.net:4/incoming/davaikume/V525/

Снимки правени със самия телефон: http://play.evrocom.net:4/incoming/davaikume/Joro1/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Телефончето все още се продава!Цена 120 лева......нов,ако се намери някъде струва около 300 лева така,че мисля цената е повече от добра!Телефона го давам и с оригиналната му батерия,която кара един ден без проблем!

Link to comment
Share on other sites

Звънях ти днес и още очаквам отговор(да ми се обади колегата ти - както обеща)!

Явно и "кеша" не го устройва или си чешем езиците тук!

Съжалявам,но поне ценете разговорите и времето на другите хора!

 

 

Късмет!

Link to comment
Share on other sites

Звънях ти днес и още очаквам отговор(да ми се обади колегата ти - както обеща)!

Явно и "кеша" не го устройва или си чешем езиците тук!

Съжалявам,но поне ценете разговорите и времето на другите хора!

Късмет!

Ами не си звънял на мен,а на момчето дето съм пуснал една обява от негово име и съответно съм оставил неговия телефон за връзка в една друга тема!Той ми предаде но нямах време да се обадя през деня,ако все още имаш интерес кажи за да се уговорим!Може и на лично!

Link to comment
Share on other sites

Благодаря!

Всички координати са ми в подписа.

Моят интерес се изчерпва с това.Обадих се и чаках както ми се каза.

Нямам намерение да търся човек който няма време.

Аз също нямам такова.

...а бтв,времето което използваше да пишеш,беше съвсем предостатъчно за един телефонен разговор!

Link to comment
Share on other sites

Благодаря!

Всички координати са ми в подписа.

Моят интерес се изчерпва с това.Обадих се и чаках както ми се каза.

Нямам намерение да търся човек който няма време.

Аз също нямам такова.

...а бтв,времето което използваше да пишеш,беше съвсем предостатъчно за един телефонен разговор!

Ами не съм от хората дето звънят по малките часове на непознати за да ги питат дали искат да купят нещо,което им е за продан!Щом ти се е изчерпал интереса няма проблем!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...