Jump to content
BulForum.com

Предлагам Он-лайн работа


Recommended Posts

Работата се състои в това да свалите рекламна лента, на която да се сменят различни реклами. Не е адуеър, спайуеър , и не ви изскачат поп-ъпи от ляво и дясно. Можете да печелите до 1,6 $ долара на час, макар и в началото да е малко трудно. Предлагам това, защото освен, че вие ще спечелите, ще спечеля и аз, защото добавям нови хора към рекламната услуга. Ако има заинтересовани да ми пишат на е-майла lubchoh@yahoo.com за да има пратя материали и линк.

В интерес на истината и аз бях скептичен докато не ми пратиха първият чек за 50$...

Единственото условие е да сте поне на 16 години и да кликате с мишката.

Link to comment
Share on other sites

Работата се състои в това да свалите рекламна лента, на която да се сменят различни реклами. Не е адуеър, спайуеър , и не ви изскачат поп-ъпи от ляво и дясно. Можете да печелите до 1,6 $ долара на час, макар и в началото да е малко трудно. Предлагам това, защото освен, че вие ще спечелите, ще спечеля и аз, защото добавям нови хора към рекламната услуга. Ако има заинтересовани да ми пишат на е-майла lubchoh@yahoo.com за да има пратя материали и линк.

В интерес на истината и аз бях скептичен докато не ми пратиха първият чек за 50$...

Единственото условие е да сте поне на 16 години и да кликате с мишката.

 

Я дай повече инфо за какво става на въпрос... всички такива "лесни пари" нещо все са в мъгла.

Link to comment
Share on other sites

ми то не са никак лесни в началото парите. просто инсталваш един баннер, и на него се въртят реклами и има едно човече, което през 7,8 минути тряя да го кликаш и трупаш точки и на всеки 1000 точки получаваш долари (ще те излъжа с колко се почваше) и като събереш 50 долара ти ги пращат (това е минимума за да ти ги пратят).... който го интересува да ми пише на е-майла, ще му пратя док файл да чете там съм обяснил всичко. знам как изглежда, ама нямам далавера да ви лъжа. Пък и нищо няма да загубите ако пробвате.

е-майла ми е: lubchoh@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

а защо долу тва свети червено като кликам...ънинстал

Защо ли свети?... :)

Link to comment
Share on other sites

тия пари ти ли ги 'даваш' или някоя загрижена за рекламната си кампания фирма ? ако си ти- може и да ти накликам малко рекламки. ако пък е нещо от сорта на cashfiesta и т.н. не си прави труда- малко са баламите...

Link to comment
Share on other sites

тия пари ти ли ги 'даваш' или някоя загрижена за рекламната си кампания фирма ? ако си ти- може и да ти накликам малко рекламки. ако пък е нещо от сорта на cashfiesta и т.н. не си прави труда- малко са баламите...

точно cashfiesta е.измамници ли са?

Link to comment
Share on other sites

Haralanov, не знаеш ли какво се случва в този форум на такива, които се опитват да правят пари като зарибяват балъци за регистрация в кашфиеста и подобни боклучави измамни далаверки? Като ти пишат на имейла ти какво правиш? Пращаш им линк към началната страница на сайта или им даваш линк за регистрация през твоя акаунт? Не ми казвай... Нямаш далавера да лъжеш хората, а? А казваш ли им, че никакви пари не се правят с кликане по банери, а със зарибяване на глупаци да се регистрират през теб - всеки глупак ти носи парички на теб, нали? Това май не го казваш...

 

За тоя опит да се направиш на тарикат на гърба на останалите - малко без право да постваш, а после доста на наблюдаващ режим... да научиш, че тук не толерираме опити да се правиш на тарикат за сметка на другите.

 

А на тези, които са му писали - честито! Като почнат да ви заливат със спам - благодарете на Haralanov... и на лакомията си. Кой нормален човек може да си помисли, че някой ще му дава пари за щракане по реклами?!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...