Jump to content
BulForum.com

работа за септември


Recommended Posts

фирма B-fair търси хора за работа по изграждането на щандове на есенен панаир в пловдив

работи се до късно..понякога, което се заплаща разбира се. предимство имат хора работили тази работа,дърводелци и..мераклии :) за подробности пишете на koceto_k@abv.bg и оставете тел или е-mail

 

P.S. знам, че тук сте повече компютърджии но все пак:)

Link to comment
Share on other sites

sorry забравих да кажа. нека ми пишат само хора над 18 г.

похвално е желанието на учениците да работят,но просто няма как да се съчетаят двете неща.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
sorry забравих да кажа. нека ми пишат само хора над 18 г.

похвално е желанието на учениците да работят,но просто няма как да се съчетаят двете неща.

 

Я дай малко повече инфо за тая работа! :excl:

Link to comment
Share on other sites

Имам някойлко въпроса и аз . Ще ги задам както тука така и на мейла .

Та на 19 години съм значи може да работа .

Искам да питам какво представлява работата . Не съм дъвроделец , но съм мераклия за временна работа ! Какво е заплащането и от 1 септелври ли се започва ?

Link to comment
Share on other sites

и в крайна сметка какво стана с тая работа?!? още ли се търсят хора? и не е лошо да има мааалко повече информация относно работното време :)

Link to comment
Share on other sites

и в крайна сметка какво стана с тая работа?!? още ли се търсят хора? и не е лошо да има мааалко повече информация относно работното време :)

 

С удоволствие бих дал повече информация за работното време, след откриването на панаира, ще пусна справка за всеки един ден...чак тогава ще знам със сигурност какво ще бъде то :D

 

хмммм..дааа. закривам обявата. намерих хора..4 човека. учудващо е,че при над 400 човека видяли обявата се обадиха около 10 от които 5 ученика..хвала на тях но както писах по-нагоре няма как да съчетаят работата с училището а не искам и да бягат от него за да работят...ще имат достатъчно време за това...а на останалите които предпочитат да стоят в някоя зала за 10 лв на ден или да не се преуморяват работейки повече от 4 часа на ден...КЪСМЕТ!!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...