Jump to content
BulForum.com

Морско свинче както и клетка, или аквариум за него

Recommended Posts

А това ще свърши ли работа:

аквариум 47/25/27

въртележка

хранилка

поилка

трици за 4-5 смени

6 мини-хамстера

храна за 20 дена

--------

12 лева

аз мога да ти продам морско свинче .. имам 5 броя новоизлюпени на ~1 месец .. тъкмо треа ги махам .. а и като се взимат морски свинчета е хубаво да се взимат от малки за да свикнат бързо със стопанина .. бащата е чисто черен .. с дълга козина .. ама майката е мелез някъв и малките са цветни ... има доста голяма вероятност поколението на тези малки да изкарат прасенце като бащата (който е учил биология знае) :D бтв от 5те имам 1 4исто черно ... и едно като фараонска котка (няма козина почти освен на гърба и на главата .. нз как се е пръкнало такова) .. та те двете за сега не се дават .. ако имаш интерес към другите 3 кажи да ти метна по 1 pic ....цената е 3лв .. като прасетата са мн добре хранени .. като топ4ета са .. но живея в коматево ... също така мога да ти кажа къде продават хубави клетки за 1 прасе .. които струват 12 лева ... 12+3=15 ... и малко горивце :) ..

едит: бтв още са малки да се каже .. но всичките имат наченки на дълга козина ...

аз мога да ти продам морско свинче .. имам 5 броя новоизлюпени на ~1 месец .. тъкмо треа ги махам .. а и като се взимат морски свинчета е хубаво да се взимат от малки за да свикнат бързо със стопанина .. бащата е чисто черен .. с дълга козина .. ама майката е мелез някъв и малките са цветни ... има доста голяма вероятност поколението на тези малки да изкарат прасенце като бащата (който е учил биология знае) :D бтв от 5те имам 1 4исто черно ... и едно като фараонска котка (няма козина почти освен на гърба и на главата .. нз как се е пръкнало такова) .. та те двете за сега не се дават .. ако имаш интерес към другите 3 кажи да ти метна по 1 pic ....цената е 3лв .. като прасетата са мн добре хранени .. като топ4ета са .. но живея в коматево ... също така мога да ти кажа къде продават хубави клетки за 1 прасе .. които струват 12 лева ... 12+3=15 ... и малко горивце :) ..

едит: бтв още са малки да се каже .. но всичките имат наченки на дълга козина ...

ОК, прати ми снимки на свинчетата да ги видя, не е проблем че си от Коматево, стига да ми харесат идвам и ги вземам.

edit: харесал съм си едни свенчета в един магазин, много са яки, ама ако твойте ми харесат повече ще ги взема ;)

ето ....

picture013cx2.th.jpg

picture014jh5.th.jpg

picture015oc1.th.jpg

picture018hd2.th.jpg а това е бащата .. или поне това, което можах да снимам от него .. мн шавлива гадина ;)

... не са кой знае какво .. но с такава майка такива излизат :) козината на кафявото и по-тъмното седи като памук мека ... и до сега небях виждал с подобна козина .. а и като заживеят сами ще придобият доста по-добър вид .. като няма кой да ги "подстригва" и мачка :)

Аквариум вече купих от DECIPHER, много съм доволен.

czenitel, интересуват ме първото и третото от снимките който си приложил, дали са от противоположни пола?

ем сега ще ги проверя и ще ти кажа ... но да знаеш, че не е мн хубаво да се смешават кръвни житонки .. и при тях е както при хората след време почват да стават разни генетични проблеми и гг .. винаги гледам като взимам нещо да са от 2 разли4ни места :) .. проверих ги .. и 2те са женски

едит: бтв от малък гледам разни такива чудесии ... и винаги съм ги гледал в аквариуми .. но скоро си купих голяма клетка и се "родих" ... мн боклук става острани но се чисти 10 пъти по-лесно и за животинките е по-проветливо и не чак толкова спарващо :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...