Jump to content
BulForum.com

Продавам питбулчета


Recommended Posts

Продавам питбулчета, мъжките са 150, женските 100.Бащата е Килъра(ако някой поне малко се е занимавал ще се сети за кой става дума).

Ако имате желание тук в темата или на ЛС :)

Link to comment
Share on other sites

Интересувам се, но някъде четох, че при влизането ни в ЕС, ще се приеме някакъв закон, който забранява отглеждането на питбули, ротвайлери, бултериери и т.н., подобно на законът в САЩ :blink: (sorryagain.com). Някой има ли някакво инфо, относно това ? /Може и аз да не съм разбрал нещо както трябва/

Продавам питбулчета, мъжките са 150, женските 100.

лева ?

 

На каква възраст са ?

Link to comment
Share on other sites

Интересувам се, но някъде четох, че при влизането ни в ЕС, ще се приеме някакъв закон, който забранява отглеждането на питбули, ротвайлери, бултериери и т.н., подобно на законът в САЩ :blink: (sorryagain.com). Някой има ли някакво инфо, относно това ? /Може и аз да не съм разбрал нещо както трябва/

 

лева ?

 

На каква възраст са ?

Пълна простотия е забраната за отглеждане на питбули!Бултериери може би,но не и питбули!

Link to comment
Share on other sites

Темата тръгна на офф, наистина кучетата за нищо не са виновни, обаче са просто плод на някакъв ужасен експеримент - модифициране на породи и създаване на нова, която не изпитва болка. Предполагам с това си качество се използват доста за битки и това е причината американския сенат да ги забрани. :cry

http://dogs.about.com/cs/breedprofiles/a/pitbull_history.htm

Link to comment
Share on other sites

Ако някой се интересува сериозно, да пише и може направо да идем и да огледате кучнцата.Тея простотии със законите за забрана на определени породи няма да навлезнат почти съм сигурен :)

Цените са в лева

150лв за мъжко, 100 за женско :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...