Jump to content
BulForum.com

football-fans.org


notor1ous

Recommended Posts

http://football-fans.org/

От известно време се занимавам, през свободното ми време с този проект. Идеята е това да е сайт за публикуване на новини, анализи и коментари от най-обикновени футболни запалянковци. Към момента проекта е в начална фаза, има много неща да се правят още. Надявам се към края на другия месец да има що годе завършен вид. В момента търся нещо като доброволци-тестери. Ще съм благодарен да чуя мнения и препоръки. Както и ако някой забележи бъгове (те са супер много), освен тези свързани с кирилицата и липсващи страници.

Можете да се регнете, ще получите парола на е-майла. Първоначално ще сте с ранг член и ще можете да пускате само коментари, но хората от форума получават бонус - на които му се занива ще му вдигна веднага рейтинга и ще може да пуска и новини. Още не съм написал правилата но основните са:

- да се пише на кирилица (нищо, че още сайта е методиевица в по-голямата си част, само на мен ми е позволено докато го разротвам :P )

- новините да са достоверни, без клюки

- да не пускат безсмислени, кракти или обидни новини и коментари

- всеки автор сам носи отговорност за написаното и публикуваните снимки (за сега само JPG-та!)

За всеки качен на сайта коментар или новина записвам ip - затова не злоупотребявайте със сайта ;)

Link to comment
Share on other sites

ми то за ся май няма нищо в сайта :P

освен че виера преминал в интер

Е ти па колко иска6 :)

Е то до вчера сайт нямаше, вие искате инфо да има ;) Който иска може да публикува... :)

Link to comment
Share on other sites

Аз имам следния проблем: Като си напиша username-a и password-a ми изписва нещо неясно, всеки случай не е грешна парола и ме прехвърля на началната страница, като горе продъжава да си пише Добре дошъл, гост! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Не може да се сменят паролата и личните данни

Паролата не може, но личните данни може ;) Тея дни ще направя и възможност за смяна на паролата.

Аз имам следния проблем: Като си напиша username-a и password-a ми изписва нещо неясно, всеки случай не е грешна парола и ме прехвърля на началната страница, като горе продъжава да си пише Добре дошъл, гост! :angry:

Сетих се какъв ти е проблема - на браузърът ти трябва да са разрешени cookies. За момента използвам кофти хостинг и URL пренасочване на домайна и затова е проблема с бисквитките.

За потребителите на IE => Tools > Internet Options > Privacy > Accept All Cookies :excl:

Извинявам се за това неудобство, скоро ще купя свястен хостинг и ще преодолеем този проблем!

 

E Nesta_86 това е бета версия на сайта - после ще я разкарам, за сега с нея пестя малко време, че нали знаеш какви проблеми стават с тоя енкодинг...

Link to comment
Share on other sites

Предлагам ти...снимките да бъдат малко по-големи, за да се различава точно кой футболист е.

Другото, което предлагам е да можеш да си редактираш новината след време...ако си отркиеш някаква грешка.

Link to comment
Share on other sites

Предлагам ти...снимките да бъдат малко по-големи, за да се различава точно кой футболист е.

Другото, което предлагам е да можеш да си редактираш новината след време...ако си отркиеш някаква грешка.

Това с редакцията ще го има скоро, а за големината на снимките - ще вида как ми се движи трафика и ще ги уголемя малко по-нататък.

BTW на сайта има два раздела - новини и коментари. 10x, че си качил тея неща за Милан, но те са новини - сега ще ги преместа и ще ти дам ранг да качваш новини от сега нататък ;)

Коментарите са за лично мнение и анализи

 

Nesta_86, Botev1912, Stenli и chefo_88 могат вече да качват и новини, освен коментарите.

Link to comment
Share on other sites

Правилно ли разбрах. Като качвам нещо да го качвам като новина. А това за коментарите е ако искам да коментирам дадена статия. Така ли ?

Link to comment
Share on other sites

Правилно ли разбрах. Като качвам нещо да го качвам като новина. А това за коментарите е ако искам да коментирам дадена статия. Така ли ?

Значи коментара е личното ти мниние относно някво футболно събитие. Например - ще стане ли Милан шампион и защо ? :P

А новините са си новини - еди кво си е станало еди къдеси, няма лично мнение на автора.

Идеята на сайта е да НЕ е форум и да НЕ стане като Топспорт. А да е място за някой по-стойностни коментари на фенове, без да има стам от сорта на "Говеда", "чорбари", "Супер статия" или разни псувни. Обаче за да има обратна връзка все пак всеки фен може да оцени публикуван коментар от друг потребител, така че пак може да се каже кое си струва и кое не без стам.

Тва ми е идеята, ще видим дали ще се хареса :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Също така няма да е зле да направиш да има thumbnails с част от новината и като цъкнеш да се появява цялата новина с по-голяма снимка. Но така малко по-трудно за реализация става, защото повечето новини са кратички...бнезнам ти си решаваш.

Link to comment
Share on other sites

Охо бъгче ;) Пробвах да кача едно gifче;), но ми излезна черен картинката ;( Виж новината за първата контрола на Милан.

 

пп:Объркал съм датата....мачът е на 29.07.2006 ;(, но няма как да го редактирам ;(

Link to comment
Share on other sites

Охо бъгче ;) Пробвах да кача едно gifче;), но ми излезна черен картинката ;( Виж новината за първата контрола на Милан.

 

пп:Объркал съм датата....мачът е на 29.07.2006 ;(, но няма как да го редактирам ;(

И аз направих същото. :D Само .jpg ли може да качваме? :blink:

- всеки автор сам носи отговорност за написаното и публикуваните снимки (за сега само JPG-та!)

:rulez:

Link to comment
Share on other sites

:rulez:

Хехе, няма проблеми ще ги оправя след малко. А и ще направя тея дни да може да се качват и gif, то по скрипта за снимките имам още доста работа, че и други неща не са както трябва.

Link to comment
Share on other sites

По погрешка написах навина от Италия в раздела Англия :blush:

notor1ous, ако има начин би ли го оправил?

И мойта новина за контролата на Милан. Мачът е на 29!

 

пп: Направи така, че от където се цъкни добави дновина по подразбиране да се появява това първенство. Защото сега винаги се появява Англия по подразбиране.

Link to comment
Share on other sites

няколко забележки:

темпелйта е неподходящ

латиницата е леко грозна

по-добре сложи един php nuke или joomla

едно форумче няма да е излишно..

Link to comment
Share on other sites

няколко забележки:

темпелйта е неподходящ

латиницата е леко грозна

по-добре сложи един php nuke или joomla

едно форумче няма да е излишно..

на кое казваш темплейт? всичко съм го писал аз (за кода става дума), не са използвани готови скриптове, нито картинки. Дизайна го е правил дизайнер. Нямам намерение да слагам готов форум, предпочитам сам да си направя нещо подобно на форум. Но сега съм малко зает по-нататък, латиницата наистиана е гадна, но кирилицата ми създава доста проблеми поради бъгав софтуер и докато разработкам кода сайта ще е с проблеми около киризацията.

 

4efo_88, оправих я.

Неста, няма смисъл да правя това, ще направя възможност за редакция на новините и коментари скоро и от там ще се оправят такива неща.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...