Jump to content
BulForum.com

Купувам PC (БЕЗ монитор, клавиатура,мишка и т.н.)


Recommended Posts

Celeron d 2.13 BOX

ASROCK P4I65G s.478 /sound /lan / sata

256 DDR 400 PQI

80 7200 2 MB Hitachi HDD

1.44 FDD

DELUXE CASE 372

garanciq 24 meseca

Cena 320 lv

 

Малко игра с нечий конфигуратор + сериозна надценка . . . Доста нагло!!!

Link to comment
Share on other sites

OFF

 

Извинявам се за ОФФ,но мисля,че темата е Купувам PC (БЕЗ монитор, клавиатура,мишка и т.н.)

Човека ти е дал оферта(за което си е направил труда) и мисля,че съвсем нормално може да кажеш:

Мерси,не ме устройва цената.

А това:

Малко игра с нечий конфигуратор + сериозна надценка . . . Доста нагло!!!
е меко казано НАГЛО от твоя страна.

 

Или по-точно: НАГЪЛ UP на Темата.

Не познавам master2001,но като се сметнат компонентите на дилърки цени излиза ~300лв.

Не знам кой ще ти асемблира компютър на дилърски цени хей така за БОГ да прости.

20лв са съвсем нормално заплащане за такъв труд,като се има в предвид че се поема и Гаранцията.

 

А ако ти можеш да пазаруваш на такива цени и сам да си го сглобиш можеше да го упоменеш в самата си тема.

И да не съм голословен ето ти дилърски цени в $:

ASROCK P4I65G Intel865G VGA+AGP/Lan s.478 -46.9

Intel Celeron-D 2.13GHz/533/256K s. 478 -37.2

FAN: ~ 7

Ако процесора е BOX цената е:

Intel Celeron-D 2.13GHz/533/256K BOX s.478 -46.9(с него се оскъпява още)

PQI DDR 256 MB PC3200/400 MHz -23.4

Hitachi/IBM/ 80GB 7200 / 2MB -43.9

Nec 1.44 MB -6.2

DELUXE MD372 300W USB silver/black -25.2

 

Това прави:189,8$

 

Като го умножим по 1,56(курс продава за вчера или днес),защото никой не смята курса по централният,а доста отгоре и трябва да си купиш $ станаха:296лв

С боксовият процесор надминават 300лв.

Всеки може да прецени колко е:"сериозна надценка . . . Доста нагло!!!

 

Съжалявам за ОФФ-а,но би трябвало да има и малко етика,защото ако не пазаруваш на дилърски цени ще ти излезее и над 320лв(отделно работата по сглобяване).

Link to comment
Share on other sites

OFF

 

Извинявам се за ОФФ,

 

ON

Извиненията са приети . . . но не и коментарите от рода на "Или по-точно: НАГЪЛ UP на Темата."

Обяснявам за пръв и последен път, защото нямам намерение да влизам в излишни спорове, които ще се тълкуват като "НАГЪЛ UP на Темата."

 

Отговорът ми (съжалявам, че беше толкова рязък) се базира на конкретна оферта за готова система на НЕдилърски цени:

offer.jpg

която преизчислена по курса е с поне 12% по-ниска цена. Може би имаме разминаване в критериите, но 12% за мен е сериозна цифра.

Интересно ми е и дали master2001 е физическо или юридическо лице, защото въпросът с поемането на гаранция от 2 години е малко мътен.

Благодаря на всички, които са си направили труда да ми направят и конкретни, и общи предложения - в момента ги обмислям внимателно.

 

. . . и сега вече OFF към nonsan:

eurodict.png

Link to comment
Share on other sites

Пак се извинявам за ОФФ,но няма как да се подмине...........

Да наистина

в случая си говорим за "железария", а не за дървения . . .
:zzz

 

Щом успя да "вкараш" на това дъно памет DDR2 :woot или не си си нагласил добре офертата или фирмата която ти я е предложила разбира повече от Хусварна(дървения де ;) ),а не от железария.

 

Или може би си сложил RAM 256 DDR-2 533, Kihgmax за респект :P

 

Така,че от мен толкова за дървенията,за което отново се извинявам.

И естествено Късмет.

 

 

EDIT:

Вече наистина ми хареса...............

....и вече може да стане ясно на всички колко добри оферти си имал :rolleyes:

 

Снощи към 00.57 часа офертата беше една:

b296d07472bec031db0c79635598f65c.jpg

 

а,сега към 7часа сутринта,коренно различна:

8568ac4f2374556955ca23172ac18aa3.jpg

 

Доста бързо действаш ;) .

Интересно е, че няма никакъв ЕДИТ отдолу на Темата:

t_082b9c7d874b3650cb030b9bd1518e0f.jpg

 

Явно ползваш друг достъп във ФОРУМА :woot .

Но това ще го оставим на други да решат.

 

 

Това е всичко от мен.Просто ми беше ясно,че така ще стане и копирах за всеки случай офертатата ти :P

Link to comment
Share on other sites

Offtopic с който целя само да разясня как е станала "магията" за която говори nonsan .. и че 4овека не е използвал никакъв различен достъп до форума ... (божке какви мисли им идват на хората) ..

драги nonsan след като промениш file-a на вече хостнат линк ... а именно http://store3.data.bg/plameni/offer.jpg .. нормално е снимката, която всъщност е файла и самия и облик да се промени .. просто и не се иска мн акъл да се досети човек ... лошото е, че постоянно си вреш носа там където не ти е работа и винаги, където има заяждане ти си главното действащо лице ... като се имаш за толкова компетентен си дръж мненията за себе си и за тези които ги искат.. не е нужно да си на всяка манджа миродия ..

 

още веднъж извенение за офф-а .. ама този не се трае вече ..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...