Jump to content
BulForum.com

Най-добра GSM тарифа


break

Recommended Posts

Кажете най-добрата GSM промоция в момента според вас и ако можете да кажете защо и какво включва.

 

В момента ми трябва пакет, в който да има колкото се може повече минути за говорене и да струва евтино разбира се. Няма значение към кой оператор е, важното е да е на далавера. :)

А и не е зле ако темата стане занапред съветник за най-добрата GSM тарифа и промоция.

Link to comment
Share on other sites

язък, че имаш толкова много постове, не виждаш ли, че има друга такава тема, иначе най-изгоден в момента е пакета прима лятно време

Link to comment
Share on other sites

ми аз съм на сметка на Мтел и правя максимум по 30 лв...

Аз също съм на сметка на М-тел, само дето правя минимум по 30 лв. :( Лошото е, че повечето ми приятели са на Глобул и имам много разговори към тяхната мрежа. Иначе съм с месечна такса 5 лв. :)

Link to comment
Share on other sites

abe aide cql plovdiv ( pod 26 god ) da si kupim onaq karta ( 1 stotinka na minuta ) i m-tel da falirat :blink: verno e naistina 4e pove4e, pone spored moi nabliudeniq, sa abonatite na globul i v momenta mi e mn gadno ... az sum s prima

Link to comment
Share on other sites

abe aide cql plovdiv ( pod 26 god ) da si kupim onaq karta ( 1 stotinka na minuta ) i m-tel da falirat :blink: verno e naistina 4e pove4e, pone spored moi nabliudeniq, sa abonatite na globul i v momenta mi e mn gadno ... az sum s prima

mtel няма да фалират понеже трябва да им плащаш по 15лв минимум, както обясни в другата тема :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...