Jump to content
BulForum.com

Пребийте Петър Василев още сега.


4efo_88

Recommended Posts

Става въпрос за ето тази статия, която освен в този сайт беше публикувана и във вестник 7-дни Спорт.

Вчеара слушах в продължение на 1 час по канал 3 как защитаваха колегите си от БНТ, че това не бил начина, по който трябва да се изрази недоволството към коментаторите на световното, че те заслужавали уважение за това, че цял месец за правили всичко по силите си за угодят на нас, зрителите. Говореха и за това какъв изключителен журналист бил Петър Василев, колко първенства имал зад гърба си и т.н. :bgrin: Даваха интервюта с Методи Манченко и Камен Алипиев, които също недоумяваха как може да има такива хора като автора на тази статия.

 

Интересно е как след пълния провал на БНТ в отразяването на световното, вместо да изгонят всички некадърници начело с шефа им Методи Манченко, се опитват да ни ги представят като някакви мъченици :blink:

Link to comment
Share on other sites

Евала за статията! Дано само да последва някаква промяна в последствие, което обаче много ме съмнява...

Link to comment
Share on other sites

Става въпрос за ето тази статия, която освен в този сайт беше публикувана и във вестник 7-дни Спорт.

Вчеара слушах в продължение на 1 час по канал 3 как защитаваха колегите си от БНТ, че това не бил начина, по който трябва да се изрази недоволството към коментаторите на световното, че те заслужавали уважение за това, че цял месец за правили всичко по силите си за угодят на нас, зрителите. Говореха и за това какъв изключителен журналист бил Петър Василев, колко първенства имал зад гърба си и т.н. :bgrin: Даваха интервюта с Методи Манченко и Камен Алипиев, които също недоумяваха как може да има такива хора като автора на тази статия.

 

Интересно е как след пълния провал на БНТ в отразяването на световното, вместо да изгонят всички некадърници начело с шефа им Методи Манченко, се опитват да ни ги представят като някакви мъченици :blink:

 

Еееей, жив и здрав да си. Тъкмо и аз вчера хванах само края на възмутения коментар на онзи пелтек от Канал 3 и ми стана адски интересно за тая статия.

Иначе аз съм ЗА. Да го пребият с камъни! Вече колко първенства ни провали тоя мизерник и тъпите му колеги.

Най ми е неприятен онзи младия запъртък дето с Манченко се редуват да водят трето полувреме. Не го знам как се казва, сега е пуснал една брадичка и е още по-смешен....

П.П. Ивайло Ангелов се казвал. И него го споменават в статията :D

Link to comment
Share on other sites

Петър Василев-петела-най големият кретен появявал се в ефир.

Между другото даже и след повторението на финала ,където се виждаше че Зидан удря с глава матераци ,петър василев още се чудеше какво става,кой гонят и защо го гонят

Link to comment
Share on other sites

Петър Василев-петела-най големият кретен появявал се в ефир.

Между другото даже и след повторението на финала ,където се виждаше че Зидан удря с глава матераци ,петър василев още се чудеше какво става,кой гонят и защо го гонят

Да не забравяме и Хърватска-Австралия, когато само той не разбра, че Симунич не напусна терена след втория жълт картон и накрая направи абсурдното заключение, че е влязал след последния съдийски сигнал. :D

Link to comment
Share on other sites

Най-много се издразних от коменатора на мача Португалия - Англия!

Тоя така показваше пристрастието,че при атака на Англия получаваше пристъпи и полудяваше "Аарън Ленън поема,Аарън Ленън напредва,Аарън Ленън финтира,Аарън Ленън центира ..... аут " :D

"Стивън Джерааааааааааааааааааааард" "Лампаааааааааааааард"

Няма такъв малоумник поне да не го показва толкова явно,че е за Англия.

Тоя не трябва да го допускат до пряка връзка с обществото по ТВ,радио и т.н. :D

Link to comment
Share on other sites

вчера по канал 3 засякох нещо-четяха статия,май я беше писъл някой от обидените коментатори.някой да я знае с линкче?

Link to comment
Share on other sites

Евала за статията! Дано само да последва някаква промяна в последствие, което обаче много ме съмнява...
Link to comment
Share on other sites

вчера по канал 3 засякох нещо-четяха статия,май я беше писъл някой от обидените коментатори.някой да я знае с линкче?

Ивайло Ангелов е написал някакви сърцераздирателни излияния, но за съжаления не разбрах къде е публикувано това чудо.

Иначе има нова статия на Калин Руменов - link

Link to comment
Share on other sites

Мач: Аржентина мексико

Коментар: Калин Катев

 

Сега Борхети ще изпълни фала. Центриране Маркес и 1:0 за Аржентина. Аржентина повежда в резоутата с 1:0 с гола на Рафео Маркес. а а извинявам се разбира се че мексико води.

 

 

Пак на същия мач.

 

Маркес и 2:1 за Аржентина. Гаучовците повеждат в 118 минута.

Link to comment
Share on other sites

Мач: Аржентина мексико

Коментар: Калин Катев

 

Сега Борхети ще изпълни фала. Центриране Маркес и 1:0 за Аржентина. Аржентина повежда в резоутата с 1:0 с гола на Рафео Маркес. а а извинявам се разбира се че мексико води.

Пак на същия мач.

 

Маркес и 2:1 за Аржентина. Гаучовците повеждат в 118 минута.

сигурно е заложил за мексико и е искал да бият

Link to comment
Share on other sites

ето я статията на Ивайло Ангелов , за мен лично имаше един коментатор на това световно който не беше пълен олигофрен, но за съжаление не мога се се сетя как се казваше...

 

 

П.П. май беше Ибришимов ама не съм сигурен

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...