Jump to content
BulForum.com

Продавам Nokia6020

Recommended Posts

Позна - 165лв. Смятам че щом нов е 210-235лв. то 80% от цената за телефон на една седмица е приемлива цена.

има ли гаранция ?

то в смисъл че е по важно дали има гаранция - а не колко е ползван!

бартери приемаш ли - по слаб телефон + доплащане от моя страна?

Позна - 165лв. Смятам че щом нов е 210-235лв. то 80% от цената за телефон на една седмица е приемлива цена.

Ти така смяташ, но аз не. Няма да се обяснявам, но ако не се намери човек аз мога да дам 110-120лв.

Edit: И аз не мога да разбера защо се заяжда. 1-во телефона му няма БГ меню, 2-ро е на висока цена, защото само да излезе от магазина е -30%, 3-то е без гаранция (значи и 70% са много) И на всичкото отгоре се заяжда с клиентите си :(

Едит 2: master2001 прочети какво точно съм написал и тогава коментирай, а не разбрал-недоразбрал да пише.

Написъл съм много точно, че е от Гърция.

Има гаранция - Да - иди да си я ползваш. Мислете малко като пишете.

110 - неприемливо.

Бартери - не ме устройв.

/офтопик

http://www.nokia.co.uk/nokia/0,,77086,00.html

Което би трябвало да означава, че гаранцията не може да се използва в нашата родина поне до 2007 когато сме в ЕС :P . Иначе ако припнеш до страна от ЕС/Турция/Исландия/Норвегия/Швейцария може да ти бъде обърнато внимание.

3. Is the European Limited Warranty valid internationally?

The warranty applies equally within all countries covered by the terms of the warranty. However, it does not apply in other countries or regions.

/офтопик

Написъл съм много точно, че е от Гърция.

Има гаранция - Да - иди да си я ползваш. Мислете малко като пишете.

110 - неприемливо.

Бартери - не ме устройв.

ееее какво се заяждаш бре - ще дам още 50 лв и ще си го купя с гаранция - приемливо - за мен

sorry 4e se nameswam , ama 4oweka si e dal cena i na koito ne mu hareswa cenata neka da ne pi6e

i moga da kaja 4e tazi cena koqto e dal e priemliva , stom izleze ot magazina i cenata mu pada s 30 %

aide Dimitar_90 da si smetne kolko sa 30 % ot 235 lv , zastoto na men s gluposti i s malki deca ne mi se zanimawa

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...