Jump to content
BulForum.com

Тексаско клане - Началото


Recommended Posts

Какво мислите?Дали продължението ще е яко?Излиза след три месеца някъде, незнам точно кога.Трейлъра беше як и може да го дръпнете от тук http://www.arenabg.com/details.php?id=47357

Аз отдавна го гледах трейлъра и ми се струва че филма ша е много як.То може да си напраят много продължения-някой ми беше казвал,че преди FBI да разбере кфо става в тфа градче тоя изверг бил избил 55-56 семейства.Обаче определенo Тексаско Клане ми е един от любимите хоръри и ша се гледа на кино :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Аз отдавна го гледах трейлъра и ми се струва че филма ша е много як.То може да си напраят много продължения-някой ми беше казвал,че преди FBI да разбере кфо става в тфа градче тоя изверг бил избил 55-56 семейства.Обаче определенo Тексаско Клане ми е един от любимите хоръри и ша се гледа на кино :punk

 

Незнам кое толкова ти хареса, но на мен ми се стори супер тапотия! :sick :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

Незнам кое толкова ти хареса, но на мен ми се стори супер тапотия! :sick :sick :sick

Ми хареса ми тфа че самия филм е направен по истински случей-като Титаник.Не като See No Evil или Stay Alive.Самата мисъл че тоя извратеняк е бродил може би с месеци/години из Америка прави филма добър.Нещо като "Една Българка" на Вазов където съобщава мястото и времето в което се развива действието-прави го достоверно.В тоя филм роля за достоверността играят точно онези 5-10 минути в края на филма :) :punk

Link to comment
Share on other sites

Баба Илийца зима кола и с него намушква четника и после се развращава с него :laughing:

 

Извинявайте ама не може да трагнеш да сравняваш Баба Илийца с някви американски глупости!

А и нали знаете 4е американците винаги си ги преувеличават нещата, така че сигурно е имало такова нещо, но едва ли е било като измишльотините на режиьора!

Link to comment
Share on other sites

Every Legend...

...Has A Beginning :bgrin:

 

Струва ми се,че втората част ще е по-добра ;)

Реално това ще бъде пета част на поредицата, ако не броим римейка :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...