Jump to content
BulForum.com

Фенове на ужасии / хорър, ала бала


Recommended Posts

От тоя форум има ли такива? Аз съм.

Само ,че ако искаш да си член на сектата,трябва да си обърнеш внимание на външния си вид и да заприличаш на тези двамата ТУК :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Добре са си ,просто ги дадох за пример нищо лошо :)

 

А, добре... значи да се чувствам поласкан :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ами да ,ама не разбрах защо толкова ти е смешно по иконите ? :confused просто не вдявам де :blink:

 

Ми да речем, че нито те познавам, нито те знам какъв си, а ти пускаш снимка, на която ме има и мене... Е как да не ми стане смешно :lol: :lol: :lol:

 

А сега по темата... tankis, само бройката ли събираш или... :)

Link to comment
Share on other sites

Оле яко хорър аз не знам що ама и сънищата са ми такива. Последния път сънувах, че точно до хирургиите има макдоналдс и са намалили мн цените. Ядох мн и после разбрах, че който умре в хирургиите го използват да праат храната.

Link to comment
Share on other sites

Оле яко хорър аз не знам що ама и сънищата са ми такива. Последния път сънувах, че точно до хирургиите има макдоналдс и са намалили мн цените. Ядох мн и после разбрах, че който умре в хирургиите го използват да праат храната.

[off]Брато ти май доста си попредали с horror-ите :D .[off]Иначе по темата-последно време гледам предимно хоръри щото повечето са доста различни и там може доста да си развие фантазията режисиора пък и вече Холивуд ни показва почти само едно и също :( :angry:

Link to comment
Share on other sites

Оле яко хорър аз не знам що ама и сънищата са ми такива. Последния път сънувах, че точно до хирургиите има макдоналдс и са намалили мн цените. Ядох мн и после разбрах, че който умре в хирургиите го използват да праат храната.

BRUTAL . Е поне наяде ли се в съня си? :)

Link to comment
Share on other sites

Ми всъщност да :lol: и имаше освен тва и 1 мн яка пичка в съня ми и аз като отидох в кенефа той беше от сорта на порутена тухлена сграда отделно от макдоналдс и там видях, че пичката коли разни пичове :bgrin: ама се сабудих. Язък...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...