Jump to content
BulForum.com

Съвет за покупка на видео карта


Recommended Posts

Чудя се каква карта да си взема, търся нещо до 200$, може иа малко над.Спрял съм се на Asus 7600GT 256 PCI, но тук да питам дали е ддр3?Колко е def честотата на ядрото и паметта и въобще заслужава ли си покупката точно на тази карта?

Link to comment
Share on other sites

в сайта на ерабг има един асус 7600GS там паметта му е ддр2, за нещо под 200$ аз бих ти препорачал на Galaxy 7600GS със 128 памет DDR3, цената е някаде 145$ без ддс ако ти сложат и ддс-то става ~175$ което пак е под 200$ :)

Link to comment
Share on other sites

А бе,човек!Пичът пита за 7600GT ,a не за GS!Въпреки това предложеният ГС от "Галакси" е доста добър и е на практика същински ГТ,но и с по голям алуминиев охладител оВ "Залман" и тъй,като си овърклокър - това ще е от полза.

Link to comment
Share on other sites

А бе,човек!Пичът пита за 7600GT ,a не за GS!Въпреки това предложеният ГС от "Галакси" е доста добър и е на практика същински ГТ,но и с по голям алуминиев охладител от "Залман" и тъй,като си овърклокър - това ще е от полза.

моя грешка :wub: в праислистата на ерабг има един асус 7600GS с 256mb ddr2 памет ?

Link to comment
Share on other sites

http://www.gral.pl/preview/Asus/GeForce760...DVIPCI-E_79.php

намерих нещо за картата, лошото е, че е 128 битова.256 битови хубави карти да се сещате?

7600GT серията всички са със 128 битова шина към паметта... 7600GT всички са със ддр3, така че...:-))) Щатно работят на 560Мхц за ядрото и 1.4 ефективни за паметта. Притежават 12 пикселни конвейра и 5 вертексни шейдъри.

Link to comment
Share on other sites

200$ не можеш да ги инвестираш в нищо добро в момента.Между 150-260$ няма никакви карти в момента които да си заслужават.Вземи си 7600GS на Galaxy с ДДР3 или потърси някой X1800XL втора употреба вървят между 220-250$.

Ако може да си оправиш ДДС-то има X1800GTO на цена 220$

Link to comment
Share on other sites

... 256 битови хубави карти да се сещате?

наскоро тевствах тази тази карта и мога да кажа че се държи много добре и е студена :excl: към не я върви бъндъл и "сериозния сам 2".

имам карта със сайлънт пайп (1) и мога да кажа че за карта с пасивно охлаждане се клокват доста прилично.

Link to comment
Share on other sites

наскоро тевствах тази тази карта и мога да кажа че се държи много добре и е студена :excl: към не я върви бъндъл и "сериозния сам 2".

имам карта със сайлънт пайп (1) и мога да кажа че за карта с пасивно охлаждане се клокват доста прилично.

Тази пък какво и е 256 битовото ?

Пък и всичките 7600GT(GS DDR3) се клокват добре и са безшумни.Според мен няма смисъл 70$ в повече за това.

Link to comment
Share on other sites

200$ не можеш да ги инвестираш в нищо добро в момента.Между 150-260$ няма никакви карти в момента които да си заслужават.Вземи си 7600GS на Galaxy с ДДР3 или потърси някой X1800XL втора употреба вървят между 220-250$.

Ако може да си оправиш ДДС-то има X1800GTO на цена 220$

Наскоро ми изпадна една X1800XL втора ръка за 250$, но тъй като съм заклет nvidia фен не я взех.Едно от нещата, които ме привлича към nvidia е pixel shader-a, въпреки че май и X1800XL има pixel shader 3.0, но Ати си е едно, нвидиа друго :)

Май-май 7600GT ще си взема, ако нещо свръхестествено не ме разубеди.

Link to comment
Share on other sites

Наскоро ми изпадна една X1800XL втора ръка за 250$, но тъй като съм заклет nvidia фен не я взех.Едно от нещата, които ме привлича към nvidia е pixel shader-a, въпреки че май и X1800XL има pixel shader 3.0, но Ати си е едно, нвидиа друго :)

Май-май 7600GT ще си взема, ако нещо свръхестествено не ме разубеди.

В голяма заблуда си изпаднал.Минал си се :woot

Link to comment
Share on other sites

ХАХАХА КАЗАХТЕ МУ ГО!!!! БУДАЛА :punk Като не иска хубава карта ся да си бъде заклет фен на невидя.

 

 

ПС: Картата беше моя

Link to comment
Share on other sites

ХАХАХА КАЗАХТЕ МУ ГО!!!! БУДАЛА :punk Като не иска хубава карта ся да си бъде заклет фен на невидя.

ПС: Картата беше моя

1 и 2 точка от правилата май неси ги чел ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...