Jump to content
BulForum.com

Tursq si 2-ra priqtelka :)


Recommended Posts

Tursq si 2-ra priqtelka, koqto da nqma nishto protiv 1-vata , moje da vi zapoznaq daje :), tuj kato imam prekaleno mnogo svobodno vreme. Da e gore dolu dobre izglejdashta, s dostatuchno intelekt za svobodni razgovori i... svobodno vreme ot 11na obqd do 6 sledobed prez povecheto dni :)

Link to comment
Share on other sites

Такива чочо ги има ве :pirate

Наричат ги магистрални феи :wub:

Свободни са мноогоо време и до късно стоят :tongue

 

Чочо сега наистина това е хубаво дето искаш ама няма ли 1вата да протестира*или не е нужни тя да знае ?!?!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Az mislq, 4e edna priqtelka ti stiga. Osven tova vsi4ki jeni sa ednakvi - izob6to nqma da se ponravi na nikoq ot dvete tova, 4e ima druga i nakraq ot 2 priqtelki nakraq nay-mnogo vtorata da ostane. Nay - lo6oto e 4e sega sega6nata ti priqtelka kato ni6to moje da 4ete kakvo pi6e tuk i togava 6te si ostane6 bez nito edna :cry

Link to comment
Share on other sites

administratorki i moderatorki :) da se popravq, i kazah che "osven" 3 administratorki jeni nqma, shtom izpolzvam dumata osven znachi sum smqtal goreposochenite za takiva, ne smqtash li?

 

da hackera tova mi e mechtata, totalna dominaciq na warez.ru foruma chrez zabivane na administratorki, razkri cqlata konspiraciq :) :) :)

 

 

davaj chici :) lepni mi oshte edin warn za shovinizum :)

... vse se burkam che izglejdash kato alyiah btw, shto ne mahnesh toq avatar che toku vij sum se vljubil :) :)

Link to comment
Share on other sites

Kakav e problema,momcheto si iska vtora priqtelka i v tva nema nishto losho...to ednata ti omrazva,posle vtorata ti omrazva i parvata ti stava po interesna :) Nai dobre hich da nqmash,zashtoto tva si e basi angajimenta...mejdu drugoto bivshata mi priqtelka moje da se navie da ti e second madama..ako iskash shte ti dam nomera i...spoko nishto nqma da ti struva..samo moje da me zapoznaesh s parvoto ti gadje...barter maina :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...