Jump to content
BulForum.com

Tuka ne e miastoto da se spodelia


Recommended Posts

CMexyBka sigurno si v depresiq poradi nqkakva lubovna muka ili si bremenna/*bremenen pone spored profesionalnoto mi mnenie :allien

 

* gledaite Juinier

Link to comment
Share on other sites

CMexyBka sigurno si v depresiq poradi nqkakva lubovna muka ili si bremenna/*bremenen pone spored profesionalnoto mi mnenie  :allien

Zgan, zabravi da spomene6 (kato profesionalist), 4e moje i glisti da Ia/Go podiajdat :evil

 

P.S.:Ne e li po-dobre za vsi4ki, neregistriranite user-i da ne mogat da poste-vat vuv foruma? :angry:

Link to comment
Share on other sites

Kak moje da se tup4ka kato prase ,pa da ne debeleq )) .. will someone share my fate ?  haha

Ха . ще се окаже, че те познавам бе! Вчера ми показаха едно "гуци" дето така правило...дали не си бил ти ? :D

 

# Брей, тъкмо бяха започнали да се пишат и по смислени неща и хоп - появиХМЕ се няколко човека дето.....оакахме работата. Е за мен ще се съгласите, че ми е простено, но.......хората вярно са казали " една лъжица лай** стига, да развали цяла каца с мед.." ;)

Link to comment
Share on other sites

awe hora piite pove4e bira we...kakvo si gi slagate na sarce tiq golemi problemi s qdeneto ili pak gajeto me zarqza (i men me zarqza "v diviq" i tva e ) :tongue :tongue :tongue

Link to comment
Share on other sites

Tuka ne e miastoto chovek da si izliva dushata i da mu se gleda seira.

Po-dobre da se oburne kum priatelite, da promeni nachina si na

zhivot, sredata ili da tarsi profesionalna pomosht ot psiholozi

mislq 4e ne si prav za6toto ako 4ovek iska da si kaje mnenieto kakvo bi mu popre4ilo tova da stane vuv foruma,a?

 

spored men nqma ni6to lo6o 4ovek da si kaje mnenieto vuv foruma,poradi prostata pri4ina 4e drugite useri na foruma 6te si izkajat svoeto mnenie i biha mu pomognali

Link to comment
Share on other sites

Hubuu de maina spodelqite si ama edva li v toq forum 6e namerite takava pomo6t kakvato tyrsite - nali zatva sa priqtelite - da pomagat. I otdelno userite vyv foruma mogat da vi obyrkat i podvedat 6toto edva li 6e znaqt sy6nostta na problema v detaili i ne6tata mogat da se zadylbo4at vmesto da se opravqt. ZA foruma sym no samo kato obmqna na idei i syveti a ne kato ne6to re6ava6to i vajno. Az li4no ako imam nqkyf problem po-skoro 6e pitam nqkoi friend vmesto da pravq forum, verno 4e nikoi nqma da me poznava i 6te dade "obektivna" ocenka ama obektivna za nego si a ne za konkretnata situaciq. Priqtelite sa realni hora i moje6 da si lafi6 s tqh a ne s netyrpenie da 4aka6 loading .... da ti zaredi nqkyf forum i da 4aka6 pisal li e nqkoi po tvoita tema, da se nadqva6 da ne sa gluposti 6tot v neta ima sqkvi ... i 4ak sled tva da 4ete6 i da si "obogatqva6 jiteiskiq opit". Zamislete se ako ne be6e internet kvo 6tqhte da pravite ???

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
психолог, психопат - WHWERE IS THE DIFERENCE??

Просто заслужаваш да ти пожелая да разбереш някога, че има не само разлика ... ами и че Психологията е наука която се изучава с години - само Психолозите се справят, въпреки че на всички ни се иска да я практикуваме ...

 

... а пък за всички, които си мислят че във форума не може да се помогне - може! само да не беше пълен само с тъпанари и лапета (и неговоря за възрастта - на някои определено им липсва умствено и духовно развитие) ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Tuka ne e miastoto chovek da si izliva dushata i da mu se gleda seira.

Po-dobre da se oburne kum priatelite, da promeni nachina si na

zhivot, sredata ili da tarsi profesionalna pomosht ot psiholozi

Super prav si foruma ne e mqstoto kadeto trqbva da si izlee 4ovek du6ata ,tva sa prekaleno li4ni ne6ta koito bi trqbvalo da se spodelqt samo s nai-blizkite

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...