Jump to content
BulForum.com

купувам панел за нокиа 8850 .....


Recommended Posts

значи вчера докато разчиствах шкафовете си намерих старата нокиа 8850 която преди доста време ми служеше доста вярно но е доста поочукан панела и искам да го сменя с нов някои ако може да ме светне каде има магазин в които мога да си купя панел или поне да си поръчам нека да сподели

на лиляна димитрова точно преди авеню имаше едно магазинче в което преди имаше за абсолютно всички модели но сега го няма някои ако знае каде се намира сега магазина или подобен нека пише

 

говорим за нещо такова , на снимката е черен понеже не можах да намеря сив но това е панелчето което ми трябва

black-open.jpg

 

edit : намерих панела които ми трябва тоест сивия черен едва ли ще се намери :

da0968710540-img600x450-11248442978850_______-1.jpg

 

цената на оригинален такъв в софия е около 50-60 като имало и ментаци по 20тина лева е аз искам ментак като в краен случаи може и оригинален ;)

Link to comment
Share on other sites

Edin savet ot men az sashto imah nokia 8850 i sashto kato teb iskah da si smenq panela i zatova parvo se dopitah do moite priqteli v serviza i te kazaha zadaljitelno 100% i edinstveno da se vzima otiginalen panel kakto za 8850 8855 8910 8910i zashtoto s mentaka ti otiva i antenata telefona she si raboti samo4e nqma da ma na koi da se obadish zashtoto mentaka zaglyshaval antenata......Ako ne mi vqrvash vzemi si mentak i opitai. Tova e tajnata istina no trqa da dadesh 50 60lv za originalen i pak go goledai dali naistina e originalen.

 

Tova go pisha tyk za da go pro4etat pove4e hora poneje da ne e podlaje nqkoi da si vzeme mentak zashtoto posle she trqa i edin originalen da si vzeme i shte my doide po skapo.

 

A otnosno kade s/y sveta petka tzarkvata tazi novata zgrada 4ernata na Vetko do neq ima edna oranjeva kooperatziq i dolo ima magazin za GSM aksesoari tam ima panel daje mojesh i da si pora4ash. Sobstvenika se kazva Ivan ako iskash otidi i govori s nego li4no zashtoto ima 2 pra*li koito samo pyshat i virqt nosove i si mislqt 4e Ca mis vselena....

Link to comment
Share on other sites

Edin savet ot men az sashto imah nokia 8850 i sashto kato teb iskah da si smenq panela i zatova parvo se dopitah do moite priqteli v serviza i te kazaha zadaljitelno 100% i edinstveno da se vzima otiginalen panel kakto za 8850 8855 8910 8910i zashtoto s mentaka ti otiva i antenata telefona she si raboti samo4e nqma da ma na koi da se obadish zashtoto mentaka zaglyshaval antenata......Ako ne mi vqrvash vzemi si mentak i opitai. Tova e tajnata istina no trqa da dadesh 50 60lv za originalen i pak go goledai dali naistina e originalen.

 

Tova go pisha tyk za da go pro4etat pove4e hora poneje da ne e podlaje nqkoi da si vzeme mentak zashtoto posle she trqa i edin originalen da si vzeme i shte my doide po skapo.

 

A otnosno kade s/y sveta petka tzarkvata tazi novata zgrada 4ernata na Vetko do neq ima edna oranjeva kooperatziq i dolo ima magazin za GSM aksesoari tam ima panel daje mojesh i da si pora4ash. Sobstvenika se kazva Ivan ako iskash otidi i govori s nego li4no zashtoto ima 2 pra*li koito samo pyshat i virqt nosove i si mislqt 4e sa mis vselena....

 

а евентуално в този магазин има ли само пластмасовата част от панела ? аз искам само пластмасовата черна част от панела , защото моята е напукана и падна надписчето нокиа ! ако го продават само това ми кажи или трябва да отида за да се уверя сам ?

ако някой има пластмасовата част нека да пише :)

Link to comment
Share on other sites

имам панела който искаш имам и оригинален и ментак......цени амо по надолу от софииските

 

ако имаш интерес ела

 

в подписа пише каде :)

Link to comment
Share on other sites

Та днес съм обикалял около 5 часа по всички магазини да търся само горната част на панела ! Намерих на едно място и ми казаха , че тази част е оригинална и струва 25 лева ! Това е на Руски отстрани на Лайпциг ! На всякаде другаде казват : "оле бате нямам нищо за този телефон " ! Само един искаше да ми го закупи за великолепната стойност 30 лева ! Той имаше същия като нов ама неработише ! Отидона и на този магазин кадето каза Досс , там няма . Бях до магазина кадето е до една църква (Свети Петка май) в една оранжева колперация се намира . Там имаха панели за по 15-20 лева май бяха (ментета естествено) Метални бяха ама ментета ... Случайно попаднах в един магазин за телефони и там ми казаха да отида утре , може би има тази част ама е стара и цената ще е по договаряне ! Иначе има в един магазин на Руски (там кадето продават и много КОЛИЧКИ ) и ми казаха , че ще проверят и до четвъртак може да ми докарат !

Много е трудно да се намерят елементи за Нокиа 8850 !

Link to comment
Share on other sites

Та днес съм обикалял около 5 часа по всички магазини да търся само горната част на панела ! Намерих на едно място и ми казаха , че тази част е оригинална и струва 25 лева ! Това е на Руски отстрани на Лайпциг ! На всякаде другаде казват : "оле бате нямам нищо за този телефон " ! Само един искаше да ми го закупи за великолепната стойност 30 лева ! Той имаше същия като нов ама неработише ! Отидона и на този магазин кадето каза Досс , там няма . Бях до магазина кадето е до една църква (Свети Петка май) в една оранжева колперация се намира . Там имаха панели за по 15-20 лева май бяха (ментета естествено) Метални бяха ама ментета ... Случайно попаднах в един магазин за телефони и там ми казаха да отида утре , може би има тази част ама е стара и цената ще е по договаряне ! Иначе има в един магазин на Руски (там кадето продават и много КОЛИЧКИ ) и ми казаха , че ще проверят и до четвъртак може да ми докарат !

Много е трудно да се намерят елементи за Нокиа 8850 !

 

мисля че мога да ти намеря и само тази горна част на панела платмасовата черна.....тъкмо ела и лентовия кабел....да видим какво ще измислим

Link to comment
Share on other sites

Виж, то тази пластмасова част само ако е зема няма д ми върши никаква работа ! Аз в последствие разбрах , че ако имам здрава пластмаса няма как да е сложа ! то това върви и с титана който е около нея :) утре ще видим дали ще имам нова част на панела :) казаха да отида утре да проверя ... иначе за кабела ще дода :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...