Jump to content
BulForum.com

пожълтяване на монитор


Recommended Posts

значи ... това става обикновено след като се включи машината. стои си жълт известно време и след това се оправя (в смисъл, че си връща цвета). с всеки изминал ден пожълтяването се задържа все повече. понякога го оправям, като го разкача от контакта и го включа няколко пъти последователно. в момента е на друга машина и продължава да прави този номер. наясно съм, че трябва да го нося в сервиз, но преди това искам да чуя мнения от какво може да е, дали има смисъл да го оправям, ако сумата която ще ми поискат е в размер на примерно 2/3 от монитора и т.нат.

 

благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

Аз имах подобен проблем и когато го занесох в сервиза се оказа, че е разпоена студена връзка.

Link to comment
Share on other sites

Я му размърдай кабелите малко. Губи ти се синия цвят. Ако не стане, значи е квото Рънър казва в канала на синия цвят

Link to comment
Share on other sites

Аз имах подобен проблем и когато го занесох в сервиза се оказа, че е разпоена студена връзка.

 

т'ва сериозна "болест" ли е :blink:

и колко ще ми легне, ако е това.

 

с мърдането на кабелите се получаваше в "начален стадий" на заболяването. вече не действа :lol:

Link to comment
Share on other sites

da ne puskam nova tema, ima li veroqtnost pri4inata za 'tumen' monitor da e v kabela , ili 100% e oti6ul !?

 

т'ва сериозна "болест" ли е :blink:

и колко ще ми легне, ако е това.

 

с мърдането на кабелите се получаваше в "начален стадий" на заболяването. вече не действа :lol:

 

ami tova ozna4ava 4e nqkoq ot 'jicite' ne pravi hubav kontakt ili izob6to ne pravi kontakt. Taka ti se gubi ediniq (siniq) cvqt i polu4ava6 tozi jultenikav obraz. Za sujalenie az nqmam predstava kolko pari 6te ti vzemat, no problema ne e seriozen.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

И аз имам подобен проблем,когато гледам филм си местя монитора настрани и после когато си го вращам на мястото са получава некаф син цвят но като раздарпам кабела от зад се оправя :happy:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...