Jump to content
BulForum.com

Марица - Конелиано


notor1ous

Recommended Posts

Лошото е, че както всички знаем Конелиано е не само марка абсорбатори, а и сателит на онова грозно четирибуквие, което е срам за целия български футбол. И си мисля, че Марица ще трябва да надскочат себе си ако искат да влязат в А група. А и като гледам, че Генов, Врайков и Каубоя ще участват в жребия за съдия на баража.... Те са доказали лоялността си към Орманджиев.. Дано Маричката да успеят, искрено се надявам и стискам палци.

Link to comment
Share on other sites

"Марица" нямат пари за да издържат отбора в А група и ще легнат . Дори и да не легнат смятам ,че Ормата ще се погрижи "Б" отбора на четирибуквието да влезе в елита,че да може да снася по 6 точки на сезон за великия тим на партията...

Все пак искрено се надявам да греша и "Марица" да сипе бобец на тия селяни ...

Link to comment
Share on other sites

Малко е офф, но да питам... Нямаше ли някво правило, че в една група от България не може да има повече от 4-ри отбора от един град ? Нещо такова съм чувал преди години, ако не са го променили де, защото с Конелиано софиянци във висшия ешалон стават 5 отбора

Link to comment
Share on other sites

Малко е офф, но да питам... Нямаше ли някво правило, че в една група от България не може да има повече от 4-ри отбора от един град ? Нещо такова съм чувал преди години, ако не са го променили де, защото с Конелиано софиянци във висшия ешалон стават 5 отбора

Няма такива неща! + тва Конеляно са селяни , не са от София - Просто играят на "армията" , защото стадиона им е по-зле от детско-юношеските ни игрища в Пловдив...

Link to comment
Share on other sites

+ тва са Конелияно(Герман)...село Герман :laughing:

Според мен Марица се напрягаха да играят на баража, за да могат да вземат многото пари. Взимат парите и лягат на тея селяци + продават Георги Христов на ЦСКА = $$$$$$$$

Може пък да изчислят, че 1 година в А група ще им докара повече пари и да се хвърлят...ще се види.

Link to comment
Share on other sites

Според мен мача е 100% продаден...нямат пари а и все пак Конеляно (ГЕРМАН) са сателит на ЦСКА а те (ЦСКА) няма да изпуснат 6 точки от нищото така че правете си изводите...жалко все пак!Пък ако греша ще съм много доволен!

Link to comment
Share on other sites

Според мен мача е 100% продаден...нямат пари а и все пак Конеляно (ГЕРМАН) са сателит на ЦСКА а те (ЦСКА) няма да изпуснат 6 точки от нищото така че правете си изводите...жалко все пак!Пък ако греша ще съм много доволен!

Абсолютно същото ми е мнението. :) И нали знаете после какво става ... Нали помните Раковски-Марица 3-2 и какво направиха Раковски следващата година в А група . Ако не помните да ви припомня :

1 ТОЧКА ЗА цял сезон 0-0 домакинско равенство вс предпоследния и голова разлика 8-72 :wacko: :punk

Същото очаква и Конеляно ако Марица им легне - Проклинам ги :evil

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно същото ми е мнението. :) И нали знаете после какво става ... Нали помните Раковски-Марица 3-2 и какво направиха Раковски следващата година в А група . Ако не помните да ви припомня :

1 ТОЧКА ЗА цял сезон 0-0 домакинско равенство вс предпоследния и голова разлика 8-72 :wacko: :punk

Същото очаква и Конеляно ако Марица им легне - Проклинам ги :evil

не си прав. Първия сезон Раковски остана и имаше и победи и равни. Втората година направиха само 1 равен със Спартак Плевен и голова 8:110

Link to comment
Share on other sites

нямат пари а и все пак Конеляно (ГЕРМАН) са сателит на ЦСКА а те (ЦСКА) няма да изпуснат 6 точки от нищото така че правете си изводите...жалко все пак!

Не бързай толкова, ЦСКА наистина искат сателит в А група, но искат и Георги Христов, а Божков пари за селекция не иска да дава ;)

 

Ако не помните да ви припомня :

1 ТОЧКА ЗА цял сезон 0-0 домакинско равенство вс предпоследния и голова разлика 8-72

Независимо кой ще победи утре дано да няма отбори подобни на Раковски отново в А групата. Раковски бяха срам за първенството и дори за държавата.

Link to comment
Share on other sites

Не бързай толкова, ЦСКА наистина искат сателит в А група, но искат и Георги Христов, а Божков пари за селекция не иска да дава ;)

Независимо кой ще победи утре дано да няма отбори подобни на Раковски отново в А групата. Раковски бяха срам за първенството и дори за държавата.

всъщност пъАвия сезон Раковски си бяха ОК - не изпаднаха http://www.bulgarian-football.com/95_96.htm

втория сезон бяха позор 0 1 29 8:110 1 точка. Единствено равенство срещу 11-тия Спартак Плевен 0:0 :lol: http://www.bulgarian-football.com/96_97.htm

Link to comment
Share on other sites

Наскоро четох, че и Маричката са гласени за червен сателит, но да видим...

Наистина нямат пари за А група, но нали апетитът идва с яденето и дано имаме 3 пловдивски отбора в А група :punk

Link to comment
Share on other sites

Не бързай толкова, ЦСКА наистина искат сателит в А група, но искат и Георги Христов, а Божков пари за селекция не иска да дава ;)

 

 

 

Един играч може да се контузи и да не играе цял сезон а 6 точки може да решат титлата....затова надали им е толкова за Христов а и от Конеляно винаги могат да вземат без пари някой!

Link to comment
Share on other sites

Аз пък четох, че Марица преговаря с Георги Василев и че е почти сигурно, че той ще поеме отбора от следващия сезон, АКО влезе в 'А' група. Това ми се струва добър признак. Явно Марица имат амбиции и са готови за битка днес :)

 

От друга страна, ЕФУ са смъкнали коефициента за Конелиано на 1,65 и вдигнали за Марица на 4,00 :unsure:

Link to comment
Share on other sites

А нали Васил Божков е главен акционер в Конелиано...т.е. собственик?

А според УЕФА, ФИФА и Фуфа не може 1 човек да има 2 клуба в една и съща група...или бъркам нещо.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...