Jump to content
BulForum.com

търг за IRdA устройство


Recommended Posts

инфрареда е работещ, пълен комплект / ИР, кабел, диск с драйвери /

начелна цена: 1 лв.

стъпка: 1 лв.

блиц цена: 13 лв.

начало на търга: 06.06.06 - 08:00 часа

край на търга: 11.06.06 - 23:59 часа

 

на ПМ само блиц цена, който даде първи блиц цената се счита за победител, ако се откаже е ред на следващия, при наддавания в темата правилото е същото, който даде най много е победител, при отказване е ред на следващия.

 

!!! Минималната цена за която ще се продаде ИР е 10 лв. !!!

Link to comment
Share on other sites

Може пак да ме накажат, ама ще изразя мнение......

 

Какви са ти я простотии....уж началната цена била един лев......стъпката и тя един лев......а нямало да се продаде за по малко от 10......ами тогава му сложи начална 10 лева и чакай някой да ти го купи.....ами ако само аз наддам за 2 лева какво няма ли да ми го дадеш...... :)

 

Според мен това е адски тъпо

 

и да съм с крак в темата от мен имаш 2 лева! :)

Link to comment
Share on other sites

Може пак да ме накажат, ама ще изразя мнение......

 

Какви са ти я простотии....уж началната цена била един лев......стъпката и тя един лев......а нямало да се продаде за по малко от 10......ами тогава му сложи начална 10 лева и чакай някой да ти го купи.....ами ако само аз наддам за 2 лева какво няма ли да ми го дадеш...... :)

 

Според мен това е адски тъпо

 

и да съм с крак в темата от мен имаш 2 лева! :)

 

 

хич не е тъпо мой човек, ако си чел малко за търговете ще разбереш защо съм сложил това условие ........

Link to comment
Share on other sites

хич не е тъпо мой човек, ако си чел малко за търговете ще разбереш защо съм сложил това условие ........

 

Мда прав си!

 

не е ли по добре от 1 до 10 лв да са безнаказани/безмислени ЪП -ове

Link to comment
Share on other sites

аз съм чел брачет ама вземи малко по смислено да го беше пуснал на 10 лева като няма да го даваш за по малко.......

 

кви са тия глупости за 1 лева тогава.....и земи чети правилата там никаде не пише че ако търга не ти е изгоден няма да продаваш това са глупости

 

и да съм в крак с темата още лев отгоре

Link to comment
Share on other sites

Мда прав си!

 

не е ли по добре от 1 до 10 лв да са безнаказани/безмислени ЪП -ове

pravilno

 

podobni podigravki ne sa za tuk

 

close + disable forever pri sledva6t podoben tarikatluk s cel vdigane na temata postoqnno na avtora na temata

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...