Jump to content
BulForum.com

Бои За принтер.


sine0chko

Recommended Posts

Здравейте от каде мога да си напълня бойте за принтера? Не искам да си купувам нова глава ами просто да си напълня моята защото главите са много скъпи апък ми каза един познат ,че той ходил да си ги пълни и му излизало доста по евтино самоче не ми каза от каде защото вече магазина не работил.Благодаря предварително. ;)

Link to comment
Share on other sites

До колкото разбирам не искаш да си купиш касети за принтери или глави , щото ако искаш да си купиш касети отиди в метро , технополис или техномаркет , виж с кои номера касети ти е принтера и купувай ;)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте от каде мога да си напълня бойте за принтера? Не искам да си купувам нова глава ами просто да си напълня моята защото главите са много скъпи апък ми каза един познат ,че той ходил да си ги пълни и му излизало доста по евтино самоче не ми каза от каде защото вече магазина не работил.Благодаря предварително. ;)

 

V nachaloto na ruski ima edno magazinche za kompiutri to4no do koleloto na garata, tam pulniat cvetno i 4erno ne e skupo.

Link to comment
Share on other sites

Има един магазин на Софроний, близо до Енергото, където също пълнят, и цената и качеството са добри.

Само не се отипвай да си пълниш главите сам (продават се едни мастила в спринцовки) !!!!

За това се искат умения. Аз веднъж пробвах и се направих камуфлажен ... Изхвърлих един кат дрехи и се наложи да боядисвам стената :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...