Jump to content
BulForum.com

Microsoft Football Scoreboard 2006


russsi

Recommended Posts

Тази програма предлага възможността да видите резултатите от мачовете на светочното в Германия, коеот започва след няколко дни. Ако случайно пропуснете някой мач, това е начинът бързо и лесно да проверите как е завършил той. Ето ви линкче за даунлоуд. Не можах да намеря дали някой я е качил другаде, защото тук иска валидейшън на Win-а. Моля някой с оригинален cd-key да я свали и да я качи някъде.

Link to comment
Share on other sites

Готово ето линк

много благодаря

 

EDIT: При мен програмата работи без никакви проблеми. Доволен съм от интерфейса и всичко е ok. За 3мб Е доста добре и си върши работата.

Link to comment
Share on other sites

много благодаря

 

EDIT: При мен програмата работи без никакви проблеми. Доволен съм от интерфейса и всичко е ok. За 3мб Е доста добре и си върши работата.

на мен пък ми вика, че бозата ми е нелицензирана и неще да се инстал :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

на мен пък ми вика, че бозата ми е нелицензирана и неще да се инстал :bgrin:

Не трябва направо да стартираш инсталера. Направи му един shortcut (да точно shortcut на инсталера) После дай десен бутон върху него и избери properties. В target след всичко дай един интервал и напиши "-q". После стартирай инсталера от shortcut-a, изчакай малко и като видиш дестопа, вече трябва да има иконка на програмата.

Link to comment
Share on other sites

какъв е смисъла на програмата, като има хиляди сайтове с тонове информация и статистика за световното

Ами точно,че сайтовете са хиляди и с тонове информация :D .Аз ще изчакам да почне световното и ще си я instal :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...