Jump to content
BulForum.com

Дрогирали ли сте се?


ToRmEnToR

Recommended Posts

Интересно ми е ... приемали ли сте някога някакъв вид дрога и под каква форма... :wacko:

Интересно ми е да знам,просто питам и съм твърдо против дрогата...

Не се притеснявайте...кажете си! :rolleyes:

А и още нещо...какво ви е отношението към наркоманите и към наркотиците въобще?

Може да споделяте информация за всякакви видове африкански гъбки...всичко!

Аз да си призная...не съм взимал нищо...но ми е интересно да видя вашите реакций и отговори! :)

Link to comment
Share on other sites

А и още нещо...какво ви е отношението към наркоманите и към наркотиците въобще?

 

Много негативно, според мен НЕ заслужават съпричастие. Когато извършат престъпление да си понасят последиците, не да бъдат изпращани в лечебници и т.н. Ако са потенциално опасни - на ел. стола. Никой никого не задължава да стане наркоман, тва че някое богаташче решава да си развесели живота изкуствено и докато е "весел" разбие същия на друг далеч не е причина за съпричастие.

 

Тоя форум заприличва на teenproblem. Очаквам култовите постове на Краставичка :D

Link to comment
Share on other sites

@veseo ... такова елементарно подхождане към нещата не бях срещал от много време :)

 

Все едно ако изпуша една цигара с канабис и това директно ме прави престъпник.

 

Не намирам никакво престъпление в това някой да вкара в тялото си определени вещества щом толкова иска. По-скоро всеки би трябвало да е информиран и да си има представа за какво става въпрос тъй като именно от незнание се стига до простотии. И за какъв teenproblem говорим? Приемането на вещества влияещи на психиката си е пагубно за всеки развиващ се организъм така че не смятам че избщо можем да говорим за легализиране на тревата за непълнолетни лица... например.

 

Колкото до разбиването на чужди животи... според мен не са нужни наркотици за това :)

Link to comment
Share on other sites

Много негативно, според мен НЕ заслужават съпричастие. Когато извършат престъпление да си понасят последиците, не да бъдат изпращани в лечебници и т.н. Ако са потенциално опасни - на ел. стола. Никой никого не задължава да стане наркоман, тва че някое богаташче решава да си развесели живота изкуствено и докато е "весел" разбие същия на друг далеч не е причина за съпричастие.
Типично пуберско изказване - високохормонален кон с капаци... Богатешчета... пич, богаташчетата шмъркат кока, защото могат да си я позволят и те няма да ограбят никой, просто защото нали все пак са богаташчета.

Ако имаш представа в какъв свят живеят повечето наркомани, ще погледнеш по-различно на нещата... Познавам някой-друг такъв и ако ти живееше в такива условия, предполагам, че отдавна щеше сам да си си теглил ножа...

Дай примерно на теб да ти теглим ножа, защото си тъпа селска нинджа дето кисне по цял ден пред компютъра и най-големите му постижения са някакво безсмислено онлайн списание за игри... Кажи ми света каква полза би имал от теб?

Изказвам се толкова крайно, не защото смятам, че си такъв, ами просто за да ти покажа, колко лесно е човек да си извади грешно мнение, базирано на предразсъдъци... Но едва ли ще разбереш, предполагам, че просто ще започнеш да лееш огън и жупел по мой адрес, без да се опиташ да осмислиш прочетеното...

 

Иначе освен марихуана, други психотропни вещества не съм опитвал, а мнението ми за тревата е смесено... Предимно отрицателно.

Link to comment
Share on other sites

Освен една дръпка трева преди 3-4 години ,никога не съм пушил.Относно наркоманите, тъжно е да гледаш как си съсипват живота,но изборът си е техен-както моя ,да се тровя с цигари.

Link to comment
Share on other sites

чесно казано не бих отказал един конски масур точно сега...не съм пушил от 4 месеца сигурно и нещо почвам да забравям къв е вкуса

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...