Jump to content
BulForum.com

upload v warez.ru


GLT

Recommended Posts

Kagete mi kakvo da izpolzvam za da uploadvam v warez.ru

S wget stava li i kakva e opcijata (ne namerih nishto v man, v neta oshte ne sum tursil)

I oshte edin vupros- vusmogno li e da se uploadva ot drug server na servera na warez.ru, kakto e scp prez ssh.

Nadjavam se sum se izrazil jasno

Link to comment
Share on other sites

Хора, моля ви, четете pinnaтите теми. Те са направени за вас, не за мен!

pro4etoh ja be dreamer, ama ne namerih kak da si resha problema s neshto linuxko

Link to comment
Share on other sites

gFTP - мразя да се повтарям....

 

IglooFTP - също има порт за Линукс, но не ти го препоръчвам....

 

Абе не ми се вярва да има дистрибуция дето да не инсталира поне елементарен фтп клиент... Я се разрови из машината си...

Link to comment
Share on other sites

gFTP - мразя да се повтарям....

 

IglooFTP - също има порт за Линукс, но не ти го препоръчвам....

 

Абе не ми се вярва да има дистрибуция дето да не инсталира поне елементарен фтп клиент... Я се разрови из машината си...

 

Спокойно ov3rm4n още при първия постинг те разбрах, не съм пренебрегнал отговора ти, напротив, ти ме разбра за какво става въпрос за разлика от другите двама, които отговориха.

Та става въпрос за редхат, предвиден е за ftp клиент gFTP, както каза ти, но той нещо не ме кефи. Иначе командата ftp си работи нормално, последно опитах с mc - става чудничко и май него ще използвам. Ще видим. Ще потърся нещо в интернет, има много ftp клиенти.

А втората част от въпроса ми беше за ssh, дали е възможно да се пусне на потребителите, така ще може да се upload-ва от трети сървър с командата scp. Глупаво е да свалям нещо на моя PC със седмици на бавната ми връзка и после два пъти по дълго време да го upload-вам на warez.ru. Знам че тва е кофти от гледна точка на сигурността и едва ли ще стане, но би било много добре.

Link to comment
Share on other sites

А втората част от въпроса ми беше за ssh, дали е възможно да се пусне на потребителите, така ще може да се upload-ва от трети сървър с командата scp. Глупаво е да свалям нещо на моя PC със седмици на бавната ми връзка и после два пъти по дълго време да го  upload-вам на warez.ru. Знам че тва е кофти от гледна точка на сигурността и  едва ли ще стане, но би било много добре.

Chakai sega, kak taka ssh shte e koti za sigurnostta, neshto si se obarkal - tochno obratnoto, no za sajalenie mnogo malko useri shte mogat da se opraviat sas ssh, nezavismo, che ima i GUI klienti.

Link to comment
Share on other sites

А втората част от въпроса ми беше за ssh, дали е възможно да се пусне на потребителите, така ще може да се upload-ва от трети сървър с командата scp. Глупаво е да свалям нещо на моя PC със седмици на бавната ми връзка и после два пъти по дълго време да го  upload-вам на warez.ru. Знам че тва е кофти от гледна точка на сигурността и  едва ли ще стане, но би било много добре.

Chakai sega, kak taka ssh shte e koti za sigurnostta, neshto si se obarkal - tochno obratnoto, no za sajalenie mnogo malko useri shte mogat da se opraviat sas ssh, nezavismo, che ima i GUI klienti.

Ами тогава значи няма проблем, ще подготвя едно предложение и ще го постна в съответния форум. Този, който знае как да ползва тази благинка добре, а другите малко по малко ще се научат. Аз също има много да уча, но поне знам правилния път ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...