Jump to content
BulForum.com

HELP/Problem with some sub. files


Recommended Posts

Na niakoi filmi ne mi raz4ita subs. Probvah po4ti vsi4ki codeci - sega sam s Nero codeck pack, i pak poniakoga imam sa6tia problem. Moje li da e ot playera /Mdvd 12/, ili ot XP-to, niakoi ima li podobni problemi? Posledno tva se polu4i s Windtalkers.

Link to comment
Share on other sites

ok, here we go:

Na niakoi filmi ne mi raz4ita subs.

v tova izrechenie nqma podlog, anyway dopuskame che imash predvid pravilniq obekt - player-a

Probvah po4ti vsi4ki codeci - sega sam s Nero codeck pack,

nqma za kyde da probvash codeci zashtoto te sa za video i audio, sys subs se opravq player-a ili eventualno nqkoi directshow filter kato VobSub ili DivXG400.

Osven tova codec pack-a e Nimo a ne Nero

i pak poniakoga imam sa6tia problem. Moje li da e ot playera /Mdvd 12/,

da, opredeleno e ot playera

ili ot XP-to,

ne, ne vijdam kak da e ot XP-to

niakoi ima li podobni problemi? Posledno tva se polu4i s Windtalkers.

ne , az nqmam podobni problemi zashtoto polzvam bezapelacionno nai dobrata kombinaciq za windows :

Windows Media Player 6.4 + VobSub

 

nikak ne me radva fakta che mi se nalaga da otvryshtam na syshtite napatki na koito mi se nalagashe predi poveche ot godina

Link to comment
Share on other sites

Bratle, naistina sam pisal dosta negramotno, no kakto vijdam si razbral smisala, ne 4e tva opravdava ciganskia pravopis. Pohvalen e stremejat ti /koito sam zabeliazal/ da se opitva6 da namali6 postvaneto na podobni pisania, no sorry, i also do it sometimes. No vse pak ne moje da se oplakva6 oot napadki sled kato sam zapo4va6 konflikta. Vse pak ako be6e propusnal parvia si reply niama6e da se nalaga da se angajira6 4ak tolkova s moiata skromna li4nost. Ne iskam da si sazdavame naprejenie i na tva spokoino miasto - to e samo za kef. Taka 4e ne se zasiagai izli6no.

Nai-nakraia : Sarde4no blagodaria za pomo6ta!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...