Jump to content
BulForum.com

Продавам: Galaxy 6600 Ge.


Recommended Posts

Давам я с диск с драйвери, с кабел за тв исхода и пликче + гаранцията която е до януари месец догодина.

Търся и 160 лева, цената подлежи на коментар в разумни граници, това не е чиста 6600!

Референтните честоти на картата са Core:300MHz - 2D, 450MHz - 3D и Memory: 1000МHz, чиповете са 1.6ns Samsung.

 

Ето и малко резултати:

3DMark 2001 на честоти 551/1125

3DMark 2003;). на честоти които не помня вече, но като гледам драйверите с които съм тествал не са много по-различни по памет карам де;).

 

Телефони за връзка:

Домашен: 032/684757 преди обед и късно вечер.

GSM:0886 392384 - по всяко време ;).

Казвам се Живко.

 

Също така търся и бартер за 6800Le на ASUS или Leadteck защото на другите производители се появява проблем след време при който гасне екрана и се нуждаят от добавяне на резистор или там квото беше :bgrin:, доплащам от 50 до 80 лева в зависимост от картата и до колко се отключва и клоква.

Link to comment
Share on other sites

Предлагам 150лв и ще мога да я взема евентуално към края на седмицата защото съм извън Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

Нова цена: 155 лв. Ако до понеделник не получа желаната от мен цена картата ще отиде при първия направил най-високото за момента предложение от 150лв. Картата мога да я дам в понеделник или вторник най-рано така че не бързам за никъде ;).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...