Jump to content
BulForum.com

Продавам два кулера S370/Socket A


Recommended Posts

Та ето ги тези два кулера, както се вижда единият е боксов Intel, а другият е с космическа форма. Intel-а е ползван само 1-2 седмици, а другият ми го подари един приятел (маниак на тишината), дето си купи Titan с голяма и бавнооборотна перка. Работил е само няколко месеца. Само за информация на третата ми машина друг боксов кулер на Intel успешно охлажда Athlon Thunderbird 1.4GHz. Ако някой си ги е харесал да дава по 4лв и са негови.

Може и по отделно естествено ;)

 

coolers1.jpg

 

coolers2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Celeron Mendocino по принцип не е "горещ" процесор, а тези кулери и двата са сериозни. Този оранжевия е специално за Athlon. Ако не ти се занимава да си смажеш вентилаторчето ти препоръчвам Intel-а. Проблем е ако около процесора има близкостоящи кондензатори, защото Intel-а е с широка основа. В този случай може да вземеш другия кулер. На който и да се спреш обаче процесора ти ще замръзне.

Link to comment
Share on other sites

Намериха се двама купувачи. Ако нещо остане ще пиша.

 

@rasco

Като се видя с JIS и той си избере единия кулер ще ти драсна ПМ да се уговорим за другия.

Link to comment
Share on other sites

Жълтият кулер е продаден, остава Intel-овския и още един, дето реших че не ми трябва - цената за него е 3лв. Малко е по-малък от Intel-а, но пасва на всички дъна (не му пречат кондензатори около процесора) и спокойно може да охлажда всеки Celeron, P3 Coppermine или Duron.

 

@rasco

Имаш ПМ.

 

cooler3.JPG

Link to comment
Share on other sites

Тед кажи къде да се видим да ти го купя бе човек :) Утре ако си на работа мое направо през работата да мина да го взема ! Ако имаш наоколо служебен телефон вътрешния ми е 497.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...