Jump to content
BulForum.com

Programirane = Algoritmi ++


Recommended Posts

Mislq, 4e taka se kazva edna nova knijka za programirane (ili "Programirane = ++ Algoritmi" - edno ot dvete zaglaviq e ). Tazi knijka ako trqbva da si q kopuvam 6te mi izleze 16 do 18 leva. Poneje na tozi etap ne mi se davat tolkova pari, a mi trqbva knigata, 6te pomolq nqkoy ako si q e kupil, ili svalil ot nqkude da q ka4i PLEASE

Link to comment
Share on other sites

a az mislq 4e se kazva Programirane += Algoritym :P

6toto v drugite 2 zaglaviq ne vijdam logica :)

 

P.S. pa de da se znae...

 

EDIT: da ne misli6 4e na nqkoi 6te mu se zanimava da skanira 200-300 pa moje i pove4e stranici ??? a i ako si seriozen na taq tema (programirane) hi4 nqma da ti se svidqt tiq kinti!

:punk kaji na mama ili tate da ti dade pari4ki be :)

Link to comment
Share on other sites

Значи книгата има алгоритми давани на състезания(международни олимпиади и се от много висока класа и на мене ще ми трябва по-късно)Предполагам че ти тряа за Мегето-школата по информатика и на мене ми я искат ама е наистина скапа 18 лв-засега си зех само програмиране с С++ по касно като навляза в материла ще видиме :)

Link to comment
Share on other sites

Значи книгата има алгоритми давани на състезания(международни олимпиади и се от много висока класа и на мене ще ми трябва по-късно)Предполагам че ти тряа за Мегето-школата по информатика и на мене ми я искат ама е наистина скапа 18 лв-засега си зех само програмиране с С++ по касно като навляза в материла ще видиме  :)

Da ot OMG-to gospojata po informatika iska da si q kupq, za6toto bila mnogo xubava (drug e vuprosut, 4e az principno programiram na Paskal, no kakto e trugnalo 6te trqbva da se nau4a i na C++). Vse o6te ostava vuprosut dali nqkoy moje da q ka4i. Mnogo 6te sum mu blagodaren, ako se nameri nqkoy :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ale 4etete mi mislite znachi tazi kniga e super ludnica i as sq sha si q zimam samo che mi kazaha neshto dosta interesno nachi 1vo tama ako nqakoi ne q e chuval e pisana ot balgari ama ne tva e vajnoto VAJNOTO E CHE Q IMA v elektronen variant 100% ako nqakoi q nameri neznam prosto spestqava po 20lv na chvoek :)

 

 

 

P.S. knigata q ima v HELIKON NO TAM E BUGAVA !!! lipsvat 30-40 stranici nikoi da ne si q zima ! :)

Link to comment
Share on other sites

шшшш пич няа стане по простата причина че книгата е 700 стр.

което е 700х0,05=35 лв. :(

 

отиди си я купи нова бе!!! тва са се пак пари дадени за книга ... а не в някоя зала ... :angry:

:punk

Link to comment
Share on other sites

Купувайте си литература от Техническата книжарница. И спи градът и всички селяни в него :) . Като не ви се дава 20 кинта за нещо не си го взимайте. За какво ти е в електронен вид?!? Пиши в Google по темата и ще ти изкара доволно резултати на английски разбира се, но това вече не е проблем, всички знаем английски перфектно ;) .

Link to comment
Share on other sites

шшшш пич няа стане по простата причина че книгата е 700 стр.

което е 700х0,05=35 лв. :(

 

отиди си я купи нова бе!!! тва са се пак пари дадени за книга ... а не в някоя зала ...  :angry:

:punk

I az vse pove4e po4vam da se navivam da si q vzema nova, vupreki 4e ako nqkoy mi q dade az nqma da q kserokopiram, a 6te si q skaniram u nas i nay-veroqtno 6te q ka4a i v Warez-a. 6to se otnasq do zalata az ne sum xodil na zala ot kakto si vzev internet-a (osven na komp-ovete v daskaloto, estestveno B) ).

Link to comment
Share on other sites

Че каква литература има в тая техническа книжарница, книги от 100 века,

сергите на пощата му е майката :)

Явно не си влизал :) . Като си купувам книги по 20-30 лева предпочитам да ги взема от няква си Техническа книжарница, където ще ми дадат касова бележка и ако има пропуснати печатни коли да я върна. Въпрос на избор. Все едно да купуваш дрехи от руския пазар и от главната, само че на една цена - всеки сам си избира.

Link to comment
Share on other sites

awe pi4!! gledam ne si na daskalo ... A?

ela v 14:00h v akvariuma dnes i 6te kaja na toq ot klas-a mi da ti q dade da q skanira6 (ako ti se zanimava se pak 700str.)

 

OK?

B)

P.S. ama da si to4en 4e imam izpit ... i po4nem li .. 6te trqa da 4aka6 da svyr6im (10-15 min :P )

Link to comment
Share on other sites

Da, ne sum na daskalo, za6toto sum osvoboden, za da se podgotvqm za sustezanieto sledva6tiq weekend v 6umen. Ima oba4e edin problem - Lili Ivanova kaza v 13:50 da ida do Plovdivskiq universitet, 4e nqkuv prepodavatel - Kru6kov iznasql vseki petuk po tova vreme lekciq na studentite po programirane. Az ve4e izpusnax edin put i ne vurvi da izpuskam pak. Ina4e ako moje po nqkoe drugo vreme moje da se ugovorim.

Link to comment
Share on other sites

eto mi go i 250-tniq post :) :D

 

Da we moje razbirase samo deto za 6umen ... abe trqbva6e da si pro4el taq kniga :)

ela kogato iska6 v 11ж i pitai sa Йордан :) ili 6te popadne6 na men ili na ada6a se taq ... pita6 za knigata i ako sym az 6te govorq s nego, a ako popadne6 na nego ... trqa da si mn`o ubeditelen :)

P.S. awe ti ne poznava6 li nqkoi ot klas-a mi we??

aaa i nie sme obratne smqna da znae6!

Link to comment
Share on other sites

eto mi go i 250-tniq post :) :D

 

Da we  moje razbirase samo deto za 6umen ... abe trqbva6e da si pro4el taq kniga :)

ela kogato iska6 v 11ж i pitai sa Йордан :) ili 6te popadne6 na men ili na ada6a se taq ... pita6 za knigata i ako sym az 6te govorq s nego, a ako popadne6 na nego ... trqa da si mn`o ubeditelen :)

P.S. awe ti ne poznava6 li nqkoi ot klas-a mi we??

aaa i nie sme obratne smqna da znae6!

4estit da ti e 250-tiq post :) . Dnes nqmam rabota kum daskaloto, puk dori i da se otbiq nqma da ima smisul, za6toto 4ovekut moje da mu trqbva za weekend-a, puk az po tova vreme 6te sum na ekskurziq s klasa i nqma da moga ni6to da skaniram. Nay-dobre 6te e primerno v ponedelnik. Taka moje li da stane?

 

P.S. 6te ti pratq malko personal information s PM ;) .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
...drug e vuprosut, 4e az principno programiram na Paskal, no kakto e trugnalo 6te trqbva da se nau4a i na C++...

 

da ama paskal se pi6e "pascal" [http://borland.com]

 

ina4e pustata kniga i 50 leva da e, ako e hubawa predpo4itam da si ia imam w hartien. Prosto ne uwajawam nekwi skanirani ili snimani gadosti - istinskite programisti 6te razberat...... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...