Jump to content
BulForum.com

Sell mp3Player 20 GB


Recommended Posts

Mp3Player i ne samo mp3 moga da vi dam oshte info na PM 20GB ima igri radio dokato slushate radio mozhete da zapisvate v mp3 format i oshte dosta extri .. cena 250 lv palen komplekt zarqdno USB cabel CD s Soft kalafche i vsichki gazariiki kam nego :) za poveche info PM :)

 

smqtam che za 250 lv nemozhete da si kupite mp3player s 20GB pamet... taka che nesmqtam da comentiram cenata vse pak e chisto nov :)

Link to comment
Share on other sites

Точният модел можеш ли да ми го кажеш, че искам да видя подробно описание на функцийте му в нета или някакво ревю....

Link to comment
Share on other sites

Category Portable MP3

Brand Godot

Type of player MP3 player Memory size 20GB

Memory type Hard Drive

Weight 150g

Radio With Radio

Audio/Video formats OGG Vorbis , MP3 , WMA

PC Interface USB 2.0

Battery life 12 hours

Recorder type Radio Recorder ,

Voice Recorder

Height 11cm

Width 6.5cm

Depth 2cm

Remote control Without Remote

Supplied headphones Earphones

Аз имам модела на GoDot M8270 който е същия само ,че черен.

Ако някой има въпроси може да пита :)

Link to comment
Share on other sites

Значи този плеар е модел GoDot M8270, марка TCM ?

интересува ме как дава песните - като лист примеро playlist-а в winamp или само може да си ги сменяш песните и не може да ги разглеждаш и да си избираш определена песен да пустенш

И другото нещо, тоест главното е звукът. Добър ли е в смисъл с добър плътен бас... и радиото като си в движение бражди ли...

И MP3 Bit-Rate-а който подържа този плеар такъв ли е 64 kbps - 192 kbps ?

Link to comment
Share on other sites

Значи този плеар е модел GoDot M8270, марка TCM ?

интересува ме как дава песните - като лист примеро playlist-а в winamp или само може да си ги сменяш песните и не може да ги разглеждаш и да си избираш определена песен да пустенш

И другото нещо, тоест главното е звукът. Добър ли е в смисъл с добър плътен бас... и радиото като си в движение бражди ли...

И MP3 Bit-Rate-а който подържа този плеар такъв ли е 64 kbps - 192 kbps ?

GoDot е модификация на този модел,просто в завода производител като си поръчат слагат всякаква марка от горе.Моя е купуван от САЩ,там е GODOT,за Германия и България може да е TCM,за другаде всякакво.

А относно песните,има playlist,който може да си правиш и променяш от ПС-то и от плеъра,а докато слушаш дадена МП3-ка може да правиш каквото си искаш да играеш игри,да си разгледжаш органайзера,да си четеш бележките.Радиото няма никакви проблеми в Пловдив извън града не съм пробвал.За слушалките не знам,мойто дойде без слушалки и се слушам на едни от Ipod които вадят невероятен звук.

Link to comment
Share on other sites

AHAM AKO NE SI GO PRODAL STE SI POMISLQ PONEJE .. ABE STE IS POMISLQ DO DWE SEDMICI STE TI KAJA 4E TOGAWA WZIMAM ZAPLATA/HONORAR

 

Жив и здрав да си ни - всяка седмица да вземаш и все повече да СИ ПОМИСЛЯШ

 

imash pm

 

Тука как трябва да се отговаря? Имаш warn може би... че никак не се вижда закачената тема с правило

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...