Jump to content
BulForum.com

prodavam tonkoloni za kola + kora


Recommended Posts

Guest Stalan

[OFF] ...a Модераторите не е ли по-разумно да затварят теми, които адски смърдят на продажба на крадени вещи..? :angry1 На мой приятел скоро му свиха в центъра (след счупване на заден прозорец) точно кора и колони... Та за ква кола и ква марка разправяш са твоите, Новобранецо ?!?!?!? Или допълнителната информация леко те кара да спичаш :devil

BTW

Моите извинения ако греша...

Link to comment
Share on other sites

[OFF] ...a Модераторите не е ли по-разумно да затварят теми, които адски смърдят на продажба на крадени вещи..? :angry1 На мой приятел скоро му свиха в центъра (след счупване на заден прозорец) точно кора и колони... Та за ква кола и ква марка разправяш са твоите, Новобранецо ?!?!?!? Или допълнителната информация леко те кара да спичаш :devil

BTW

Моите извинения ако греша...

 

Aз те подкрепям. Не тук е мястото кадето евентуално " неказвам за този случай" бихме подкрепили търговията с крадени вещи.

Ако трябва да се добави ново правило в секция купува/продава

.Задължително да се дават снимки на продаваната стока.

Link to comment
Share on other sites

taka :)) xaxa nachi 1. tonkolonite ne sa kradeni

2.ne moga da kaja marka zashtoto kakto kazah i predi nqmat marka te sa balgarski govoriteli i sam gi kupuval predi mnogo vreme

3.ne moga da kacha snimki zashtoto prosto nz kak :)))

4.ako nqkoi ne vqrva moje da kaje shte mu dam moq adress da doide da gi vidi :)

xaxa i da si gi poznae :))

ta dovolni li ste Batko32 i Stalan ?

:love :love

Link to comment
Share on other sites

Никой от нас няма и най-малкото намерение да се заяжда.Така, че не се сърди. А колкото до снимките...ами прати ги на мейла ми и аз ще ги кача

batko32@abv.bg

П.П.

Абе нямаше ли тема как да качваме снимки ???? :unsure:

 

P.S.

снимките :)

05052006.jpg

 

05052006_001_.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...