Jump to content
BulForum.com

Зидан спира с футбола


4efo_88

Recommended Posts

Преди няколко дни Зизу обяви, че след края на световното първенство приключва кариерата си като футболист. Това означава, че му остават още точно четири мача за Реал Мадрид и не повече от седем за Франция.

 

За мен той е един от най-големите играчи в историята. Многобройните му отличия го доказват. Зизу е постигнал всичко, за което един футболист може да мечтае: Световен и европейски шампион, шампион на Франция(Бордо), Италия(Ювентус) и Испания(Реал Мадрид), спечели и шампионската лига през 2002г.(отбелязвайки феноменален гол на финала), три пъти носител на "Златната топка", три пъти носител на наградата "Футболист на годината" на ФИФА...

 

От една страна съжалявам за решението му да спре да играе на 33 години, но от друга го рабирам напълно. Малко играчи стигат до прозрението да се оттеглят, докато са навърха.

Link to comment
Share on other sites

И цяла тема за това? Има си тема за трансферите, където се обявяват тия неща...

напълно съгласен, дайте да вземем да пускаме теми за всеки футболист, който се отказва от футбола :blink:

Link to comment
Share on other sites

напълно съгласен, дайте да вземем да пускаме теми за всеки футболист, който се отказва от футбола :blink:

 

Готово! :)

 

Лизаразу прекрати активната си футболна кариера

 

Мюнхен. На 36 годишна възраст, защитникът на Байерн (Мюнхен) Биксент Лизаразу прекрати активната си футболна кариера. По информация от “Ройтерс” Биксенти ще стане коментатор в един от платените спортни канали на френската кабелна телевизия.

 

Относно Зидан-време му е,просто си личи,че не може да издържи цял мач вече.Иначе бе добър играч,който ни донесе много красиви моменти ;)

Link to comment
Share on other sites

И цяла тема за това? Има си тема за трансферите, където се обявяват тия неща...

 

Георги, темата е далеч по-смислена от пристрастните "най-скучен отбор", "най-калитарски отбор" и т.н. Тук поне говорим за един от гениите на нашето време, който се отказва от футбола.

 

Идея е да се направи темата да е за отказващи се футболисти? Например Шиърър, който подрани няколко месеца заради проблеми с коляното си...

Link to comment
Share on other sites

Един е Зизу, а на пръсити се броят играчите на неговото ниво. Една тема няма да обърне този форум. Освен това не знам за какъв трансфер говорим, като той просто се отказва не преминава в друг отбор....

Link to comment
Share on other sites

И цяла тема за това? Има си тема за трансферите, където се обявяват тия неща...

Какъв трансфер виждаш в това :blink: Зидан е един от най-големите играчи и не виждам защо да не му посветим една тема...

Link to comment
Share on other sites

Да, скачайте всички срещу мен. А пък който си следи темата за трансферите, знае. Какъв трансфер има в това ли? Има от Реал отива на почивка. Това си е бая смяна...трябва ли да обяснявам какво означава трансфер? Да се направи отделна тема за това е вариант. Но да се отваря тема за всеки по отделно...не е работа. И да, Шиърър е много по-голям от алжирската франзела, но никой не го спомена и това е част от проблемата. Просто темата ми се струва ненужна. На вас като ви се струва нужна, пишете си в нея, не ме обсъждайте в мен. Така може и наистина да покажете, че не съм бил прав...

Link to comment
Share on other sites

Радвам се, че повечето пренебрегват пристрастията си и отдават заслуженето на един от най-големите футбосисти на нашето време. Но за някои това се оказва невъзможно и отново търсят начин да се заядат за нещо.

Относно Шиърър - единственото, което мога да кажа е, че той е емблематичен футболист за английския футбол. Разбира се, че и той заслужава огромно уважение.

 

Името на Зидан обаче ще остане завинаги редом до тези на най-големите: Пеле, Марадона, Платини, Алфредо ди Стефано, Франц Бекембауер, Йохан Кроиф, Марко ван Бастен, Еузебио...

Link to comment
Share on other sites

Ами време му е. Няма какво да даде на футбола като играч. Сега най-вероятно ще се пробва като треньор. пожелавам му да има същите успеи и с това поприще

Link to comment
Share on other sites

нормално той последната година само контузии пък и вече поодъртя не прави чудесата от едно време

все пак чудесна кариера стана и световен шампион какво повече може да иска един футболист

Link to comment
Share on other sites

Аз си мисля ч еможе да направи още един два сезона и АУТ

 

И защо? За да продължава да трупа срама на Реал ли? Според мен точно затова се отказва, защото е наясно, че отбора няма да се оправи много скоро. Ако Реал мачкаше всичко наред да не мислиш, че щеше да се откаже? Просто сега предстои и подмладяване и той иска да се откаже докато все още не преживял и това унижение.

Link to comment
Share on other sites

Аз си мисля ч еможе да направи още един два сезона и АУТ

и защо?Нека си дава мястото на някой друг,на който ще му пука за играта на отбора,някой млад играч,който е жаден за успехи...На мнение съм,че манекените трябва да се изчистят от отбора(бекъм най-вече)...Роналдо,Раул...Те просто се изчепаха няма какво да дадът на отбора,просто имат запазено място на терена и не се дават шансове на други,независимо от формата им..

Link to comment
Share on other sites

И да, Шиърър е много по-голям от алжирската франзела, но никой не го спомена и това е част от проблемата.

Тц, тц, тц. "алжирската франзела" ? Ебати расиста. За твоя информация семейството на Зидан са имигранти от Алжир, а самия той е роден във Франция, което си го прави французин по народност. Не е измивка като Деко и Кевин Курани. Роден е във Франция, играе във Франция и собственоръчно ги направи back to back световни и европейски шампиони. Ти обаче с всичките си комплекси и лекомислие го изкара некадърник и заяви най-нахално, че Шиърър бил "по-голям". Пълна глупост по редица причини:

1. Какво общо има Алан Ширър с темата на Зидан? Като е толкова "голям" направи си тема и си пиши сам в нея.

2. Как въобще реши, че е по-голям? Кажи ми турнир и отличие, които Зидан не е спечелил? Сравни ги с Ш.

3. Определено си 'голем' спец след като сравняваш криативен плеймейкър с чиста проба нападател!

4. Мизерията, която изтърси за "алжирската франзела" няма да е коментирам. Явно ти държи още от онзи ден, когато Челси нагънаха Юнайтед с 3:0 за да си празнуват титлата на тяхн гръб.

Link to comment
Share on other sites

Няма нужда да ми обясняваш за моите комплекси, лекомислие, расизъм и разни други...познавам си ги добре. Аз пък няма нужда да ти обяснявам за сравнения между играчи. Няма да го докараме до консенсус. Не си давай толкова зор...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Тц, тц, тц. "алжирската франзела" ? Ебати расиста. За твоя информация семейството на Зидан са имигранти от Алжир, а самия той е роден във Франция, което си го прави французин по народност. Не е измивка като Деко и Кевин Курани. Роден е във Франция, играе във Франция и собственоръчно ги направи back to back световни и европейски шампиони. Ти обаче с всичките си комплекси и лекомислие го изкара некадърник и заяви най-нахално, че Шиърър бил "по-голям". Пълна глупост по редица причини:

1. Какво общо има Алан Ширър с темата на Зидан? Като е толкова "голям" направи си тема и си пиши сам в нея.

2. Как въобще реши, че е по-голям? Кажи ми турнир и отличие, които Зидан не е спечелил? Сравни ги с Ш.

3. Определено си 'голем' спец след като сравняваш криативен плеймейкър с чиста проба нападател!

4. Мизерията, която изтърси за "алжирската франзела" няма да е коментирам. Явно ти държи още от онзи ден, когато Челси нагънаха Юнайтед с 3:0 за да си празнуват титлата на тяхн гръб.

изумен съм наистина невероятно се изказа по въпроса за "алжирската франзела". браво :thumbs-up:

 

и вече няма какво толкова да се говори. всичко си казахте. мога да споделя че зидане е любмият ми футболист от 98 ( световното ) и тои е една от основните причини да се запаля по футболът. заради него станах фен както на Юве така е на Реал. а сега ще го видим като треньор на младите Реал ( поне така разбрах ) аиде успех от мен :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Да събере пак големите футболяги...Роналдо,Роналдиньо,Анри... :D

Пък може и Матераци да викне ;) Да погледа малко футбол отблизо,та земе нещо му влезне в главата,да се научи :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...