Jump to content
BulForum.com

Процесор и дъно?


Recommended Posts

Дайте съвет за избор на дъно и процесор.Кой Soket избера-939 или 754?Заслужава ли си 64 битовия процесор парите-например Atlon 64 3000+,box,939?Сумарно парите,който съм отделил за дъно и процесор са около 220$.За видео карта съм избрал Galaxy 7600 GS,DDR3.

Поздрави!

Link to comment
Share on other sites

EPOX 9NPA+ Ultra NF4 s.939 105.00 usd

AMD ATHLON64 3000+ s.939 117.50 usd

Мисля, че за тези пари не можеш да си вземеш по-добро от горепосоченото :)

А видеокартата която си посочил е с най-доброто съотношение цена/производителност.

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно със същата конфигурация съм и наистина върши супер работа, дори повече от нуждите, за които я взех. Е, винаги има по-добро, но човек трябва да си знае мярката :). Може и не-Ultra модела на дъното, но не си заслужават тези 10$ по-малко, а и доколкото разбрах се внася само Ultra.

Link to comment
Share on other sites

EPOX 9NPA+ Ultra NF4 s.939 105.00 usd

AMD ATHLON64 3000+ s.939 117.50 usd

Мисля, че за тези пари не можеш да си вземеш по-добро от горепосоченото :)

А видеокартата която си посочил е с най-доброто съотношение цена/производителност.

Да и аз си мислех за подобна конфигурация.Процесора на това дъно на колко може да се подкара?

Link to comment
Share on other sites

Да и аз си мислех за подобна конфигурация.Процесора на това дъно на колко може да се подкара?

То зависи от процесора. Иначе дъното е желязно.

Link to comment
Share on other sites

То зависи от процесора. Иначе дъното е желязно.

Да ясно,че е и до бройка .При тебе нещата как са/лесно ли се клоква този процесор и до колко/?

Link to comment
Share on other sites

пускал съм го макс. на 2700мхз(300х9) на 1.6в е стабилен. обаче мен рама ме спира. ся го държа на 2500(280х9) на стандартен волтаж. ;)

Link to comment
Share on other sites

В колко форума ще я шплякнеш тая тема :wacko:

Лошо няма, човекът търси съвети!

 

Иначе относно размисъла 939 или 754 въобще няма какво да се двуумиш - взимай 939! Колкото до процесора - на тея 64-бита не им се вързвай особенно. Засега това са все още маркетингови трикове на производителите. Athlon 64 3000+ e добър процесор, щом се вързва като цена с дъно EPOX - взимай ;)

Link to comment
Share on other sites

Лошо няма, човекът търси съвети!

 

Иначе относно размисъла 939 или 754 въобще няма какво да се двуумиш - взимай 939! Колкото до процесора - на тея 64-бита не им се вързвай особенно. Засега това са все още маркетингови трикове на производителите. Athlon 64 3000+ e добър процесор, щом се вързва като цена с дъно EPOX - взимай ;)

Да така ще направя.Благодаря на всички за съветите!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

За да не отварям нова тема ще попитам тук... Искам да си купя дъно с процесор.. И съм готов да се разделя с около 250 за тази цел.. Ще ми трябват за игра... С 512 рам съм и 9550 128/128... Някой ще ми предложи ли нещо?

Link to comment
Share on other sites

За да не отварям нова тема ще попитам тук... Искам да си купя дъно с процесор.. И съм готов да се разделя с около 250 за тази цел.. Ще ми трябват за игра... С 512 рам съм и 9550 128/128... Някой ще ми предложи ли нещо?

Asrock 939Dual-SATA2 63$

Подържа и Агп и Пси-експрес за да може ъпгрейд на видеото да е по-лесен.

AMD ATHLON64 3000+ s.939 box 127$

Станаха 190$ + 45$ за още една 512 и имаш добра конфигурация.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...