Jump to content
BulForum.com

Купувам Каска


Recommended Posts

Имам един немски (ГДР), купувал съм го преди години, но не съм го ползвал. Жълт, с визьор. Търся му 35 лв.

Снимки

 

 

Ще те имам в предвид. Чакам и други предложения.

Link to comment
Share on other sites

Купувам каска за мотор. Да е цял шлем за главата и да е до 40 лв. чакам предложения

О.К. пиши ,ако ти изпадне нещо.

Link to comment
Share on other sites

Имам един вкъщи,мисля че беше BIEFFE или нещо от сорта-италиански,баща ми имаше мотор и е останал от него,Оранжев е с некви черни ленти по него,нямам никакви снимки а и нее в пловдив,а в хасково,ако ти имаш желание мога да го снимам някак си,но няма да се тези дни.

Link to comment
Share on other sites

Имам един вкъщи,мисля че беше BIEFFE или нещо от сорта-италиански,баща ми имаше мотор и е останал от него,Оранжев е с некви черни ленти по него,нямам никакви снимки а и нее в пловдив,а в хасково,ако ти имаш желание мога да го снимам някак си,но няма да се тези дни.

 

Ок ще съм ти благодарен. Кажи се пак цена и снимки когато можеш. Аз не бързам. Мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

Ами цена немога да ти кажа,защото незнам как се харчат,дай ми меил,като я снимам да ти пратя снимките и ако я харесаш ще кажеш ти колко даваш.Каската е размер медиум и пак казвам че е ползвана.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...