Jump to content
BulForum.com

Качване на килограми??


[OMERTA]Italiano

Recommended Posts

Хора не съм много запознат с нещата около химията ... Имам доста бърз метаболизам и колкото и да ям доста трудно качвам килограми. Моля, кажете някакъв протеин за качване на килограми?? Чакам съветите ви.

Link to comment
Share on other sites

Италиано,как върви ЕТ-то? :P

Ами на теб ти трябва гайнер.За предпочитане да е вносен(Юниверсал,Оптимум,Сайтек).

Какво значи каквото и да ям?колко въглехидрати ядеж на ден?Просто увеличаваш въглехидратите,щом не качваш значи колкото калории приемаш толкова изразходваш=>приемаш повече калории,за да имаш в излишък и по този начин да качиш.Говоря за бавни въглехидрати(ориз,картофи,хляб,овесени ядки,макарони),които да не покачват рязко инсулина и да ти осигуряват енергия през деня.Всичко е до храна,доста хора разчитат на добавките и това е грешката.

Не е лошо и протеин да си земеш-Суроватъчен пак вносен,ако не в най-лошия случей Pure Whey Pro na Nutrim.Пие се сутрин като станеш,след тренировка по 30 грама.Но пак ти казвам,че само с протеина не е удачен в твоя случей.Може и двете(гейнар и протеина),но не и само протеина,ти казваш,че не си много килограми=>ще ти е лесно да си осигуряваш белтъците от храната(2.2,2.5 грама/кг)

 

ЕДИТ:ето още по темата

разбира се, обаче зависи от метаболизма ти, все пак в по-голямата част от случаите това би ти свършило работа :

1. в трен. ден

- преди закуска 30гр. суроватъчен, преди трен 30гр. суроватка, след 1 доза гейнър ( виж опаковката ) , 1 час след трен 30гр. суроватъчен протеин

2 в нетрен. ден

- преди закуска 30гр. суроватъчен, м/у обяд и вечеря 1 доза гейнър.

Link to comment
Share on other sites

ами в тва топло време, ако смяташ да тренираш, много се съмнявам да качиш нещо. затова по-добре не си давай парите за глупости, ами изчакай да дойде есента и със сериозно хапване ще качиш килограми. тея гейнъри са мижи да та лъжа, така че по-добре не си давай парите :bgrin:

 

инструктора в перлата обича да казва "маса се прави на маса" :P

Link to comment
Share on other sites

1.Закуска - 100 гр овесени ядки с мед и мляко + 2 филии с масло+ чаша мляко

 

2.Закуска - 2 банана + мляко

 

Обяд - пилешко или телешко или свинско + картофи или ориз + салата и хляб

 

Следобедна закуска - сандвич + мляко

 

Вечеря - риба или пиле с ориз +салатка

 

Плод преди лягане

 

+гейнери както ти каза DIvaka-преди и след тренировка :)

 

А иначе каква маса като идва лятото - по-добре си направи релеф и почни да качваш от септември някъде ;)

Link to comment
Share on other sites

ами в тва топло време, ако смяташ да тренираш, много се съмнявам да качиш нещо

Честно казано аз лятото качих 3 килограма обаче зимата ги свалих. Така че мисля пак лятото да качвам.

Link to comment
Share on other sites

Hlqb , makaroni(testeni izdeliq) , oveseni qdki bavni vuglehidrati ?????!?!!!?!?!?!?!?

Pahahahahahahahahahahhahahahahahaha.E ubi me brat4e dobre dobre!! Evala batko doktori si !!!!

оф,ти си професор с теб не може да се излезе на глава,ти си завеждащ катедра бодибилдинг,ти знаеш всичко,е как няма да знаеш като си изчел всички всезъзможни книги на тази тематика.За хляба да яде пълнозърнест или черен.Ти да не мислиш,че обикновен бял или карина.

Link to comment
Share on other sites

А ве не съм много запознат с тия ГЕИНЪРИ.Само знам че били гадни :sick . Аре някой да ми каже напримен кои са хубави и горе-доли колко струват к? ;)

Link to comment
Share on other sites

ami to4no po taq pri4ina 4e ne si zapoznat izkazvane ot sorta na "znam 4e sa gadni" e dosta maloumno....

 

За хляба да яде пълнозърнест или черен.Ти да не мислиш,че обикновен бял или карина.

 

ako ka4va trudno ne e problem da qde i bql i karina ;)

Link to comment
Share on other sites

1.Закуска - 100 гр овесени ядки с мед и мляко + 2 филии с масло+ чаша мляко

 

2.Закуска - 2 банана + мляко

 

Обяд - пилешко или телешко или свинско + картофи или ориз + салата и хляб

 

Следобедна закуска - сандвич + мляко

 

Вечеря - риба или пиле с ориз +салатка

 

Плод преди лягане

 

+гейнери както ти каза DIvaka-преди и след тренировка :)

 

Bravo e tova e otgovora na temata :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1.Закуска - 100 гр овесени ядки с мед и мляко + 2 филии с масло+ чаша мляко

 

2.Закуска - 2 банана + мляко

 

Обяд - пилешко или телешко или свинско + картофи или ориз + салата и хляб

 

Следобедна закуска - сандвич + мляко

 

Вечеря - риба или пиле с ориз +салатка

 

Плод преди лягане

 

+гейнери както ти каза DIvaka-преди и след тренировка :)

 

А иначе каква маса като идва лятото - по-добре си направи релеф и почни да качваш от септември някъде ;)

Vsi4ko hubavo ama ot tolkova mnogo plodove s mlqko nali znae6 kakvo sledva ...

Link to comment
Share on other sites

Vsi4ko hubavo ama ot tolkova mnogo plodove s mlqko nali znae6 kakvo sledva ...

mani gi teq plodowe ve4erta gledai,da gi qdesh sutrin stoto twa si e naprawo zahar i stawa slanina ,a ne muskul

Link to comment
Share on other sites

mani gi teq plodowe ve4erta gledai,da gi qdesh sutrin stoto twa si e naprawo zahar i stawa slanina ,a ne muskul

Нямах това предвид , + това от плодовете не се пълнее . Виж всички които са на няква диета за отслабване ядат яко плодове .

За многото плодове с мляко имах предвид,че някой може да го хване рядкото щастие ... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

zakuska pala4inki , fafli4ki , kola , caka6 na kompa sled 2 chasa kifteta salata xlqb parjeni kartofi i bira za ve4erq prosto pliuskai kato za svetovno ;)

Link to comment
Share on other sites

zakuska pala4inki , fafli4ki , kola , caka6 na kompa sled 2 chasa kifteta salata xlqb parjeni kartofi i bira za ve4erq prosto pliuskai kato za svetovno ;)

 

i 6te stane6 okolo 150 kila

Link to comment
Share on other sites

Нямах това предвид , + това от плодовете не се пълнее . Виж всички които са на няква диета за отслабване ядат яко плодове .

За многото плодове с мляко имах предвид,че някой може да го хване рядкото щастие ... :rolleyes:

ти за плодова захар не ли чувал?Плодове не се ядът вечер...Хората ядът плодове,но това е сутрин.Примерно Грейпфрут.

Биреното коремче не се получава от бирата,а от мезетата. ;)

Вечер към 20:00 като седнеш на бира и цаца или пържени картофи и става шкембето. :)

Иначе само от бира нищо няма да ти стане,ако не на гладно(2 часа след последното ти хранене за деня)...

Link to comment
Share on other sites

i 6te stane6 okolo 150 kila

Moje i da ne e 100 kila no sigurno shte stane bezformen mazen tiuflek :ghost

 

 

Divaka, pitai bashta ti da ti obqsni kolko hranitelni veshtestva sudurja birata, i togava govori. Ti bira pil li si nqkoga????

Link to comment
Share on other sites

ти за плодова захар не ли чувал?Плодове не се ядът вечер...Хората ядът плодове,но това е сутрин.Примерно Грейпфрут.

Биреното коремче не се получава от бирата,а от мезетата. ;)

Вечер към 20:00 като седнеш на бира и цаца или пържени картофи и става шкембето. :)

Иначе само от бира нищо няма да ти стане,ако не на гладно(2 часа след последното ти хранене за деня)...

kamene dwama 4oweka ti obqsnwame po-nagore za plodvete ti pak ne vdqwash emi qj ve4er po edno kilo banani i sha vidim da li sha napraish muskuli ili sha stanesh loina topka

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Az do kolkoto znam nai-hubavo e da se ve4erq kolkoto se moje po-rano. Naprimer do 20:00. Sled tova mnogo se ka4valo, oba4e ot kym maznini =).

P.s. maai kiselo mlqko ot 2% sled 8 i tva mu e maikata =)

зависи какво ядеш...Ако са бълтъчини след 20:00 няма проблем(примерно:млечно-яйчен протеин) или пилешка пържола...

Link to comment
Share on other sites

И аз кат италяно съм слабичък, стегнах се, почнах да ям по 7 пъти на ден и резултатът не закъсня - вече си имам шкембе :)

Link to comment
Share on other sites

И аз кат италяно съм слабичък, стегнах се, почнах да ям по 7 пъти на ден и резултатът не закъсня - вече си имам шкембе :)

Еми ако извършваш каквато и да е активна физическа дейност няма да имаш шкембенце

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Пиша в тази тема, защото косвено това, което ще питам засяга проблема с килограмите.В момента съм 70 кг.(искам да стана 75) и съм 1.75см, тренирам нередовно, но смятам пак да се захвана редовно.Вчера си купих една хранителна добавка-Universal Uni-Liver и продавача ми каза да взимам по 4 хапчета преди тренировка и по 4 след.Въпросите ми са:

1.Хубава ли е тази добавка?Някой ползвал ли я.Ефектите от нея са...

2.Трябва ли да взимам по толкова хапчета на ден?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...