Jump to content
BulForum.com

Качване на килограми??


[OMERTA]Italiano

Recommended Posts

Човек без да се обиждаш, но защо си купил нещо което незнаеш какво прави? Виж ако някой ти го е препоръчал и знае какво му трябва на организма ти си връщам думите назад =).

На опаковката не пише ли как трябва да се взимат?

Link to comment
Share on other sites

Човек без да се обиждаш, но защо си купил нещо което незнаеш какво прави? Виж ако някой ти го е препоръчал и знае какво му трябва на организма ти си връщам думите назад =).

На опаковката не пише ли как трябва да се взимат?

Мне, никой не ми го е препоръчал.Питах продавача за еди колко си пари кое е най-хубаво и той ми посочи това :) Нз, от тая вечер почвам да си го взимам, ако ми изникне ръка от гърба, ще пиша :)

Link to comment
Share on other sites

Sothbiss, ако ще всички добавки на света да изпиеш, ако не хапваш добре няма да качиш килограми никога :excl: "маса се прави на маса" :woot
Link to comment
Share on other sites

Абе, Красьо, тя тая маса, за която казваш, хубаво се прави на маса, ама после си като немците от морето с бирените шкембета :laughing: Пича трябва и да вдига сериозно - серии по 8-9 повторения ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе, Красьо, тя тая маса, за която казваш, хубаво се прави на маса, ама после си като немците от морето с бирените шкембета :laughing: Пича трябва и да вдига сериозно - серии по 8-9 повторения ;)

е разбира се, че трябва и да тренира. иначе ще стане като мен :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Къде в Пловдив има качествени диетолози,защото искам програма за хранене+необходимите добавки за качване на мускулна маса.В Спортния диспансер ми казаха,че имали програми само за отслабване :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Sothbiss, защо ти е да качваш килограми ? Няма ли да ти станат много ? И аз съм 175 см. и съм 71, 72 килограма и като съдя по мен това съотношение е добре.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...