Jump to content
BulForum.com

Prodavam 2 in 1


Recommended Posts

Zna4i prodavam gramofon Harmoniq 2 s radio. Samoto ne6to e nqkade okolo 2.50 x 0.50 x 1 metra i e ne6to kato 6kaf ima lqvo i dqsno 4ekmedje ednoto e gramofon drugoto e radio. otdolu ima 4ekmedje za predmeti. i 2 tonkoloni ot dvete mu strani.

 

tarsq mu 20 lv za sega nqmam snimki

Link to comment
Share on other sites

Предполагам е лампово.Интересува ме колко вата е и с какви и колко лампи(интересува ме само предусилвателната и на крайното стъпало).Имам един познат който може да прояви интерес.

Link to comment
Share on other sites

Цялата схема на на мизкалния шкаф "Хармония 20" е изпълнена във лампов вариант съответно всички стъпала. За съжаление не мога да посоча мощността тъй като имам само схемата. Има вградени 3 говорителя с възможност за допълнително включване на допълнителен говорител от 8 ома. При итерес звънете на GSM 0888 662852.

Link to comment
Share on other sites

Големия говорител е 8 вата а малките мисля че бяха 2х2 вата радиото предполагам(поне на външен вид) е същото като по разпространените от онова време радиоапарати "симфония" .А за тези които си мислят че става въпрос за радио върху което е разположен грамофон искам да кажа че дълбоко се лъжат-тук говорим за секция с 3 врати-2 плъзгащи се зад едната се крие радиото за д другата грамофона и една вратичка тип долапче в която стоят плочите.Изработено е добре и дървото е лакирано така че самата секциика изглежда много прилично на външен вид(поне моето де на harbachek незнам в какво състояние е) и някой ден като ми остане време свободно ще изхвърля всичките чаркалъци от него и ще го прегодя като секция :P

Link to comment
Share on other sites

Големия говорител е 8 вата а малките мисля че бяха 2х2 вата радиото предполагам(поне на външен вид) е същото като по разпространените от онова време радиоапарати "симфония" .А за тези които си мислят че става въпрос за радио върху което е разположен грамофон искам да кажа че дълбоко се лъжат-тук говорим за секция с 3 врати-2 плъзгащи се зад едната се крие радиото за д другата грамофона и една вратичка тип долапче в която стоят плочите.Изработено е добре и дървото е лакирано така че самата секциика изглежда много прилично на външен вид(поне моето де на harbachek незнам в какво състояние е) и някой ден като ми остане време свободно ще изхвърля всичките чаркалъци от него и ще го прегодя като секция :P

С радост ще те оттърва от "чаркалаците".Всъщност само от тях се интерсувам,понеже ако някой не знае от тея радиота става приличен усилвател за китара.Аз имам едно "Акорд 10" и до скоро го ползвах,но веднъж го забравих включено и предпазителя му беше изгорял,пък сега като го включа трансформатора почва да пуши.

Интересуват ме самите лампи колко са и какви са.Предполагам карйната/крайните са Ел84,обаче ме интересува и предусилвателната(предполагам EABC80).

За жалост на Harbachek не ми върши работа,защото е прекалено голямо и скъпо,но ако наистина смяташ да го използваш за секция може да се договорим нещо за електрониката. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...