Jump to content
BulForum.com

Rogue Trooper


russsi

Recommended Posts

Тази игра ми направи добро впечатление впечатление от скрийновете. Знам, че не бива да се съди само по графиката и затова, ако има някой, който да я е свалил и да цъка да си каже мнението.

screenshots

download

Link to comment
Share on other sites

В4ера поиграх малко и ми напави добро впе4атление.Когато имам време ще я поджиткам.

Link to comment
Share on other sites

Много ме дразни, че камерата се в началото много се тресе докато героя се движи. Но после се свиква с това и не прави толкова голямо впечатление. Играта настина много си я бива и става за разпускане.

Link to comment
Share on other sites

Някой ще да де ли минимални изисквания, че се спуках да ги търся по всякакви сайтове и нищо не успях да открия. Или ми дайте вашите конфигурации, за да видя дали ще върви на моята "щайга"(Athlon 1.8+, 512 DDR 400 mhz, nvidia MX440 по-основното :)). Все пак е Ейдос Интерактив - очаква се да е добро. \/

Link to comment
Share on other sites

Някой ще да де ли минимални изисквания, че се спуках да ги търся по всякакви сайтове и нищо не успях да открия. Или ми дайте вашите конфигурации, за да видя дали ще върви на моята "щайга"(Athlon 1.8+, 512 DDR 400 mhz, nvidia MX440 по-основното :)). Все пак е Ейдос Интерактив - очаква се да е добро. \/

COMPUTER:

IBM PC or 100% compatible

OPERATING SYSTEM:

Microsoft Windows XP or 2000

CPU:

Intel Pentium 4 1.5 GHz or equivalent

RAM:

256MB

GRAPHICS:

100% DirectX 9.0c-compatible 64MB 3D Accelerated Card supporting v1.1 pixel and vertex shaders

SOUND:

Windows XP- or 2000-compatible sound card (100% DirectX 9.0c-compatible)

DVD-ROM:

DVD-ROM drive

HARD DRIVE:

3GB free disk space

INPUT DEVICES:

100% Windows XP- or 2000-compatible mouse and keyboard

Това са минималните.

Link to comment
Share on other sites

за да видя дали ще върви на моята "щайга"(Athlon 1.8+, 512 DDR 400 mhz, nvidia MX440

 

 

100% DirectX 9.0c-compatible 64MB 3D Accelerated Card supporting v1.1 pixel and vertex shaders

 

Nope :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...