Jump to content
BulForum.com

Продавам ATI Radeon 9800XT 256mb/256bit


Recommended Posts

Продавам горепосочената карта. Има гаранция до 12 месец 2006 година. В перфектно състояние е. Като се има в предвид че производителя е Hercules картата не се нуждае от повече реклама.

Ето линк с инфо: Hercules 3D Prophet 9800 XT 256MB

 

цена: 200лв

 

относно цената ще кажа че картата е купена за 429.50лв и мога да го докажа :) като се има в предвид че е още в гаранция и срока не е никак малък моля въздържайте се от коментари относно това за тия пари какво ще си купите. който си има представа каква е картата той ще си прецени дали предложението го устройва. ;)

Link to comment
Share on other sites

Дай някакви резултати от тестовете и едни от тови лични демота правеин с FRAPS на повчето игри излезли до момента ;).

Интересува ли те бартер за моята карта от подписа с доплащане от теб?

 

За инфо моята прави над 21к на 3DMark 2001, 9600 на 3DMark 2003, 4004 на 3DMark 2005 и 66000 на Aquamark 3 при оптимален клок на който не я държа в момента за всеки случай ;), но бих искал да си поиграя и с някое АТи ;).

Link to comment
Share on other sites

Картата никога не съм я клоквал поради простата причина че в никоя игра не ми е правила проблем нито съм я усещал че изнемогва. Играя Need For Speed Most Wanted на 1280х1024 на абсолютен максимум на детайлите със 36fps. Картата е със 2.5 наносекундни памети така че предполагам има известен потенциал за клок, но на този етап не съм я тествал.

На тестовете без клок изкара:

 

AquaMark3 - 51,356; 3DMark01 - 18,168; 3DMark03 - 7650; 3DMark05 - 4001;

 

Предполагам че ако картата се подложи на оптимален клок (което за сега нямам желание да правя) ще изкара повече точки на тестовете. Все пак е 256bit-ова и 256mb. Поради тази причина подобен бартер, особено с доплащане от моя страна не ме устройва по обясними причини.

Наблюдавам че колкото по-нов е теста толкова разликата м/у картите ни става по-малка, като на 05 вадим еднакво но моята карта не е клокната. Ако има 3DMark06 и ти се занимава може да тестваме и да видим какво ще излезе при него.

 

Бартери за друго освен ATI над 9800про не ме интересуват за момента. Има една модификация на MSI която използва R360 ядро но е със 128мб памет. Нещо като хибрид м/у про и хт се явява. Ако някой има такова се интересувам от бартер с минимално доплащане от ваша страна. Интереса ми е чисто любителски и искам да изтествам възможно най-много видове от 9800 серията.

 

Цената за продажба остава непроменена.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...