Jump to content
BulForum.com

продавам турбогъзарско ПЦ Packard Bell


Recommended Posts

Продавам следното ПЦ, чисто ново, непускано, с оригинален уиндоус на харда и холограмна лепенка за автентичност на корпуса.

 

Packard Bell IMEDIA H5433

процесор: Intel Pentium 4 model 640 @3.2 Ghz 2MB cache

дъно: Gigabyte GA-8I915PM Ver 1.1 chipset i915

рам: 2х512MB DDR Nanya

видеокарта: Gigabyte ATI X550 HM RV370 SE 256 Mo

ДВД: PHILIPS 8x DVD+R DL, 16x DVD+/-R, 8x DVD+RW; 6x DVD-RW

хард диск: Seagate Barracuda 200GB; 7200,8; Serial-ATA

ланкарта: вградена

звук: Realtek High Definition Audio

 

екстри: internal card reader 8 in 1 Gigabyte GO-C81LA на мястото, където обикновено стои флопито;

firewire 1934

s-pif; s-dif USB-та отпред и отзад, допълнителни куплунги за звука отпред, плъзгащ панел

тунер: Asus TV-7131/FM Analogue & Hybrid TV Tuner chipset Philips TDA8275A

кутия с няколко вентилатора, безшумна, черно- сребриста, красива, солидна изработка с релефен надпис Packard Bell

захранване с много големи перки

въздуховоди

 

Цена: 750 лв

който го вземе цял, може и някакъв кратък лизинг да му измисля - ако няма цялата сума накуп.

 

може и на части да го разпродам - предлагайте цени за модулите и ако повечето пари се съберат, ще го разкача.

 

ICQ 21473884 Димо

Link to comment
Share on other sites

Продавам следното ПЦ, чисто ново, непускано, с оригинален уиндоус на харда и холограмна лепенка за автентичност на корпуса.

 

Packard Bell IMEDIA H5433

процесор: Intel Pentium 4 model 640 @3.2 Ghz 2MB cache

дъно: Gigabyte GA-8I915PM Ver 1.1 chipset i915

рам: 2х512MB DDR Nanya

видеокарта: Gigabyte ATI X550 HM RV370 SE 256 Mo

ДВД: PHILIPS 8x DVD+R DL, 16x DVD+/-R, 8x DVD+RW; 6x DVD-RW

хард диск: Seagate Barracuda 200GB; 7200,8; Serial-ATA

ланкарта: вградена

звук: Realtek High Definition Audio

 

екстри: internal card reader 8 in 1 Gigabyte GO-C81LA на мястото, където обикновено стои флопито;

firewire 1934

s-pif; s-dif USB-та отпред и отзад, допълнителни куплунги за звука отпред, плъзгащ панел

тунер: Asus TV-7131/FM Analogue & Hybrid TV Tuner chipset Philips TDA8275A

кутия с няколко вентилатора, безшумна, черно- сребриста, красива, солидна изработка с релефен надпис Packard Bell

захранване с много големи перки

въздуховоди

 

Цена: 750 лв

който го вземе цял, може и някакъв кратък лизинг да му измисля - ако няма цялата сума накуп.

 

може и на части да го разпродам - предлагайте цени за модулите и ако повечето пари се съберат, ще го разкача.

 

ICQ 21473884 Димо

Garancia?

Link to comment
Share on other sites

клавиатура? мишка? дистанционно? дискове с уиндоус?

уиндоуса на английски ли е или на френски?

Link to comment
Share on other sites

Вие нещо не сте нормални... написал съм 20 реда с описанието на пц-то, а вие ме питате единствено за гаранция и уиндоус?

Продавам компютър, не услуги и софтуер.

Гаранция, та гаранция - давам ти 1 година пълна гаранция за 200 лева отгоре, така ок ли е?

 

за всички, които ми бяха писали на ICQ - може пак да се обадят, защото нещо ми се шутна тъпото айсикю докато го отварях и изгубих контактите им.

Link to comment
Share on other sites

е толкова ли е трудно да кажеш запазено ли е дистанционното на тунера или е изчезнало!

Link to comment
Share on other sites

Не, нямам дистанционно, нито мишки, нито клавиатури за това пц. даже захранващ кабел не давам с него - струва 1 лев кабела - всичко съм написал каквото продавам.

Link to comment
Share on other sites

Ако продаваш ма части ме интересува DVD -то, стига обаче да не е крадена машина, че започва да ми прилича на такава, с твоите обяснения.

Link to comment
Share on other sites

Дано sohm си е плащал уиндоуса, от който пише, и да не ползва ФТП-тата на евроком, за който се е абонирал, че иначе малко кухо ще му стои интереса...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...