Jump to content
BulForum.com

Няма толкова смях


Nostradamos

Recommended Posts

Старооооо... Иначе е велико, пратих го на почти всичките си познати :lol:

 

/OFF

 

Ти си ебати гадния спамър... хубаво, че не си ми познат. До гуша ми е от такива "познати" дето ми пълнят кутиите с дивотии - някои хора не зацепват, че имейла е за комуникация, не за бъзикация с хората... такива "познати" получават отмах запазено VIP място в кафявия ми списък и после се чудят защо не им отговарям на сериозните имейли - ми защото не знаят как да се държат сероизно, за това...

 

//OFF

Link to comment
Share on other sites

/OFF

 

Ти си ебати гадния спамър... хубаво, че не си ми познат. До гуша ми е от такива "познати" дето ми пълнят кутиите с дивотии - някои хора не зацепват, че имейла е за комуникация, не за бъзикация с хората... такива "познати" получават отмах запазено VIP място в кафявия ми списък и после се чудят защо не им отговарям на сериозните имейли - ми защото не знаят как да се държат сероизно, за това...

 

//OFF

[съвсем off]Ъъъ... аз? Нещо бъркам ли се или никога в живота си не съм ти писал мейл? :blink: Всъщност като се замисля никога даже ЛС не съм ти писал... И не разбрах с какво постът ми е различен от безбройните подобни постове в раздел videos. Осен това филмчето наистина вече е пускано в "Да се посмеете малко...". Лелеее, доживях и спамър да ме нарекат...[/съвсем off]

 

П.С. а, да, и аз се радвам, че не съм ти познат... :angry:

Link to comment
Share on other sites

Оувърмен май не беше насочил поста си към теб конкретно, а към частта с "пратих го на почти всичките си познати"....

Link to comment
Share on other sites

Оувърмен май не беше насочил поста си към теб конкретно, а към частта с "пратих го на почти всичките си познати"....

Хм, е, ок, и така може да е... Е не на всичките си познати, на тези, за които знам, че би им харесало. При това по skype. :lol: Значи аз не съм разбрал... Се 1. А оувърман да види 14та точка от правилата, за да не стават такива недоразумения повече :)

 

П.С. Другите филмчета ме размазаха :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Хехе.Не бях виждал куче да повръща до ся.Иначе кой ли извратеняк е снимал как горките кученца са чифтосват :tongue

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...