Jump to content
BulForum.com

тенис комплекс Локомотив


slay

Recommended Posts

на лаута ли се намира този комплекс , на който ще се играят мачовете България- кипър, защото аз знам един тенис комплекс локомотив срещу "стената", та къде точно ще се играят тея мачове

Link to comment
Share on other sites

на лаута ли се намира този комплекс , на който ще се играят мачовете България- кипър, защото аз знам един тенис комплекс локомотив срещу "стената", та къде точно ще се играят тея мачове

 

Срещу "стената" е Академик :)

Link to comment
Share on other sites

Мачовете ще се играят на кортовете до гребната база.По-точно до стадион "Пловдив".Я каж, кои дни и от колко часа са мачовете?Също така искат ли пари за вход?

Link to comment
Share on other sites

там ли се намират кортове локомотив, а иначе входа е свободен, а от утре от 11 часа е първия мач - йордан кънев срещу маркос багдатис

Link to comment
Share on other sites

Еми късмет на наще мисля че имаме реални шансове да се наложим над кипър въпреки наличието на тва острие Багдатис :D Аз ще съм там със сигурност.

Link to comment
Share on other sites

Честита ви победа! Тези от вас, които са били на стадиона, знаят каква истерия беше и колко фанатична беше публиката и си мисля, че и това беше решаващо за успеха. В последния мач Тошко направо прегази Пудела (нищо че му пусна 3-я сет). Въпреки схващанията в краката и проблемите със стомаха той не се отказа, ами дори и спечели! Евала! Единствено само не ми хареса отношението на българските фенове към кипърците. Беше страшно грозно по такъв начин да ги прсуват, нареждат и т,.н. З-то все пак Багдатис започна по б;естящ начин сезона и трябваше да оценим класата му и да се радваме на гостуването му у нас. Но... уви.След това доста хора, които го освиркваха, отидоха да си вземат автограф от него :blink:

 

EDIT: Току-що разбрах, че вчера след мача Енев и Багдатис се сбили в съблекалните!! Някой знае ли дали това е вярно, или е просто клюка?? Какъв е бил поводът? Мен силно ме съмнява. Нека някой да каже.

Link to comment
Share on other sites

бях и трите дена на кортовете...първия само чакахме да спре дъжда но втория и третия се получиха добри мачове.на мен особено ми харесаха двойките.а в петия решителен мач мога да кажа че тошко игра първите два сета след това нямаше въздух.какво е правил предния ден незнам ама фотос въпреки че му беше трети мач за два дена изглеждаше по свеж и ако се беше стигнало до 5 сет не знам какво щеше да стане.все пак честита победа на наште :D

п.с. по едно време напънах багдатис с небезизвестния лозунг:идваме ще ебем!идваме ще ебем!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...