Jump to content
BulForum.com

Купувам ATI Radeon 9800 pro


Recommended Posts

Търся гореспоменатата видеокарта ATI Radeon 9800 pro. Посочвайте производителя както и каквато допълнителна информация се сетите и нека цените да са в рамките на разумното.

Предлагайте :)

Link to comment
Share on other sites

Търся гореспоменатата видеокарта ATI Radeon 9800 pro. Посочвайте производителя както и каквато допълнителна информация се сетите и нека цените да са в рамките на разумното.

Предлагайте :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:wacko: 160 usd

Power color AIW 9800 PRO :punk

Link to comment
Share on other sites

Горепосочената струваше 146$ нова до преди два месеца, каква е тази цена, старите ядра да не се споскъпнали вече?

Аз до колкото разбирам нещата и мога да предположа човека си търси карта за 160 ама лева :).

Link to comment
Share on other sites

Горепосочената струваше 146$ нова до преди два месеца, каква е тази цена, старите ядра да не се споскъпнали вече?

Аз до колкото разбирам нещата и мога да предположа човека си търси карта за 160 ама лева :).

 

 

/off - AIW 9800 PRO би трябвало да значи ALL IN WONDER а те са по-скъпите варианти на на видео платките тъй като имат тунер и не знам си още какво.

Link to comment
Share on other sites

Офф

Мерси за сведенията но знам какво е all in wonder и също знам и какво говоря и да точно за същата карта говорех но не всеки можеше да си я купи без ДДС, сметни колко стават тези 146$ с ДДС.

Link to comment
Share on other sites

сделката със софиянеца пропадна. токов удар ударил картата, изгорял някакъв си чип и бла бла. вероятно лъже. както и да е обявата ми е още в сила.

 

Купувам ATI Radeon 9800 pro

Link to comment
Share on other sites

сделката със софиянеца пропадна. токов удар ударил картата, изгорял някакъв си чип и бла бла. вероятно лъже. както и да е обявата ми е още в сила.

 

Купувам ATI Radeon 9800 pro

Kolko parichki davash za moita ot signaturata?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...